dnes
Neděle - snih
9°C
zítra
Pondělí - skorojasno
4°C
pozítří
Úterý - snih
4°C
Pražské krimi

Žena bodla muže do hrudníku, hádali se kvůli drogám

Včera krátce po 17. hodině odpolední se policistům sloužícím na Václavském náměstí přihlásil muž, s bodným poraněním v oblasti hrudníku. Policisté okamžitě na místo přivolali záchrannou službu. Lékař zraněného muže ošetřil a následně rozhodl o jeho převozu do nemocnice.

Na základě dalšího šetření a svědeckých výpovědí policisté zjistili, že v prostorách stanice metra Můstek došlo nejdříve mezi poškozeným a osmatřicetiletou ženou k slovní rozepři.

„Ta posléze vygradovala až k fyzickému napadení, kdy jej žena nožem bodla do hrudníku. Podle dosud zjištěných informací spor vznikl z důvodu hádky o peníze za nákup drog,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Policisté na místě osmatřicetiletou ženu zadrželi, pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví a těžké újmy na zdraví.


Prodávali v parku marihuanu, přinesli si k tomu váhu

26. března 2020 ve 14:40

Ve středu odpoledne při kontrole v Čelakovského sadech narazila hlídka strážníků na dvojici mladých cizinců ve věku 19 a 23 let, kteří se podle všech indicií zabývali prodejem drog. Měli u sebe dva větší a čtyři menší sáčky se zelenou sušinou, osobní váhu a velké množství...

Ve výjezdu z tunelu Blanka hořelo auto

24. března 2020 v 17:46

Dnes dopoledne od 9:22 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů na výjezdu z tunelu Blanka ve směru do ulice Milady Horákové, kde hořelo osobní auto. 

Požár podkrovní kanceláře v Praze 8

19. března 2020 v 11:03

Dnes ráno od 6:35 hodin zasahovaly jednotky pražských profesionálních i dobrovolných hasičů v ulici U chaloupek v Praze 8 u požáru podkrovní kanceláře a části střechy administrativní budovy.

Kriminalisté řeší násilnou smrt ženy v Letňanech

12. března 2020 v 09:21

Ve středu večer vyjížděli krajští kriminalisté z 1. oddělení do Tupolevovy ulice v Praze 9 k násilnému trestnému činu, který byl spáchán na mladé ženě. Tato policejní mordparta má na starosti objasňování vražd. Zásah probíhal v jednom z bytů.

Potřeboval si zavolat a s telefonem odešel

11. března 2020 ve 13:03

Strážníci zadrželi muže, který odcizil cizincům mobilní telefon. Vystopovat ho pomohla mobilní aplikace.

Jsem umělec, maluji

11. března 2020 ve 12:53

Mladého muže, který ničil dopravní značky, zadrželi strážníci. Jeho komplic zmizel neznámo kam ještě před příjezdem autohlídky. Na počínání mužů upozornil kolemjdoucí.

Dopravní nehoda skončila zraněním cyklisty, ten měl 1,72 promile

10. března 2020 v 11:43

V Makovského ulici v Praze 6 přiběhla v sobotu večer k hlídce žena s tím, že ve stejné ulici o kousek dál srazil a zranil řidič osobního vozu cyklistu. Strážníci doběhli na místo nehody, na vozovce ležel v bezvědomí muž s tržnou ránou na hlavě a u něho klečel druhý, který přivolal záchrannou...

Další články
Nahoru