dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Ze servírky se během hodiny stala lupička

K loupeži došlo v úterý 12. srpna v jedné z restaurací na Praze 1. Servírka pracující v tomto podniku se rozhodla, že skončí svůj pracovní poměr dosti kuriózně, a to v půlce směny. Proto když za ní kolem páté hodiny odpolední přijel její manžel, odešla z „placu“ i s kasírtaškou.

Toho si však všiml denní manažer a za ženou vyběhl ven, tam si všiml, že sedí ve voze společně se svým mužem a přepočítávají hotovost. Pracovnici tedy vyzval, ať se okamžitě vrátí do provozovny, odevzdá tržbu a počká na podepsanou výpověď.

Žena se tedy vrátila dovnitř, předala nadřízenému peněženku, a ve chvíli, kdy počítal tržbu, k němu zezadu přistoupil ženin manžel a udeřil provozního do hlavy. Mezi muži se strhla šarvátka, která vygradovala mnohačetnými zraněními provozního. Poté oba útočníci, muž i žena, utekli z restaurace i s kasírtaškou.

Kriminalistům prvního policejního obvodu se pak během několika málo dní podařilo shromáždit potřebný důkazní materiál a 19. srpna jim státní zástupce vydal předběžný souhlas se zadržením manželského páru.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru