dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Že já kanec si ji bral domů! Spontánní „rychlovka” pro něj dopadla špatně

Kriminalisté z druhého oddělení třetího policejního obvodu se zabývají poměrně nevšedním případem krádeže. Vše začalo v pátek 29. ledna v jenom z barů v Praze 9, kde poškozený potkal ženu, kterou si po společném požití několika alkoholických nápojů odvedl k sobě domů.

„Tam v pití ještě chvíli pokračovali, přitom si povídali a jiným způsobem se sbližovali. Když se ale muž ráno probudil, čekalo ho nemilé překvapení,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Nová „kamarádka“ byla pryč i s jeho mobilním telefonem, finanční hotovostí a zmizela mu i legálně držená pistole včetně nábojů. Vše oznámil policistům z místního oddělení Kyje, kteří na případu začali pracovat společně s kriminalisty.

Díky osobní a místní znalosti tamní policisté po získání popisu podezřelé ženy téměř okamžitě věděli, s kým mají tu čest. V úterý už byla podezřelá na policejní služebně, kde se při výslechu ke krádeži doznala. Také sdělila, že mobilní telefon již stihla prodat neznámému muži a pistoli věnovala svému bratrovi. U něj doma jí kriminalisté také vzápětí našli.

Pětatřicetiletá žena je nyní podezřelá z trestných činů krádež a společně s bratrem i z trestného činu nedovolené ozbrojování. Žena navíc v této oblasti rozhodně není začátečnice.

„V minulosti byla již pětkrát odsouzena za trestné činy jako krádež, podvod, nebo i dokonce loupež. Bez postihu ale nezůstane ani sám poškozený, který se bude zodpovídat z porušení zákona o zbraních a střelivu,“ dodala policejní mluvčí Iveta Marínková.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru