Dnes Středa - snih 1°C
Zítra Čtvrtek - zatazeno 2°C
Středa 6. 12. 2023
Svátek má Mikuláš
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Zdrogovaný cizinec se zablokovaným řidičákem se snažil uplatit strážníky
Ulice Na Musilech, ve které došlo k zadržení zdrogovaného řidiče. Foto: Pavel Hrdlička / Wikipedia

Zdrogovaný cizinec se zablokovaným řidičákem se snažil uplatit strážníky

Vjezd do zákazu skončil podezřením na trestný čin. Bez řidičáku, v pátrání a pod vlivem se snažil uplatit strážníky. Docela drzost, nemyslíte? O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

V ulici Na Musilech v Praze 12 zaujalo v úterý 6. prosince večer pozornost hlídky osobní auto, jehož řidič ignoroval zákaz vjezdu. Doklady u sebe neměl a tvrdil, že mu je donese žena.

Během čekání nabídl strážníkům 5000 korun za to, že ho nebudou řešit. Pak na svém telefonu předložil fotokopii cestovního pasu jiného státu a nadiktoval své údaje ústně.

„Lustrací hlídka zjistila, že má 29letý cizinec blokovaný řidičský průkaz a navíc je v celostátním pátrání,“ sdělila Seifertová.

Po pozitivním testu na drogy a tvrzení ženy, že doklady si její muž teprve vyřizuje, následovalo omezení na osobní svobodě a předání celé věci Policii ČR.


Autor: Karel Netolický

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru