dnes
Pátek - polojasno
25°C
zítra
Sobota - polojasno
24°C
pozítří
Neděle - polojasno
23°C
Pražské krimi

Zdrogovanou řidičku prozradilo prasklé sklo

V pátek po půlnoci prováděli strážníci z Prahy 12 kontrolní činnost v ulici Nad Vinicí. Proti nim jelo auto, které mělo prasklé čelní sklo. Proto ho zastavili.

Mladá řidička byla při komunikaci nervózní a z automobilu byl cítit zápach marihuany. Strážníci u ženy provedli orientační dechovou zkoušku, která byla negativní.

Orientačnímu testu na přítomnost jiných návykových látek se nejprve zdráhala podrobit., ale po poučení o možných následcích nakonec s testem souhlasila.

Ten byl pozitivní na opiáty. „Devatenáctiletou ženu strážníci poučili, omezili na osobní svobodě a předali Policii ČR, která se dostavila na místo,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Doufám, že to nebude někde na sociálních sítích?! Anebo víte co, pošlete to tam, ať se lidi pobaví

Dnes v 10:19

V rámci noční směny se hlídce strážníků z Prahy 1 v ulici Templová naskytl zajímavý pohled. Z kanálu trčely nohy mladého muže, kterého se z něj pokoušel vytáhnout jiný mladík. Byl však tak opilý, že nebyl schopen ani pořádně sám stát, natož kamarádovi z kanálu...

U požáru nahrávacího studia zasahovaly tři jednotky hasičů

17. dubna 2018 v 18:37

Dnes od 12:16 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v suterénu nahrávacího studia v ulici Nepravidelná v Praze 15. Hasiči zasahovali v dýchací technice. Pomocí přetlakové ventilace odvětrávali prostor sklepa a chodby domu.

Cizinec poškrábal lak u šesti aut

16. dubna 2018 v 17:17

Pražští strážníci zadrželi cizince, který poškrábal lak na šesti zaparkovaných vozidlech. V neděli večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Vítězné pláni poškodil neznámý muž okrasný truhlík na květiny.

Požár v kanceláři v Praze 1

15. dubna 2018 ve 20:41

Dnes od 17:07 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v kanceláři administrativní budovy na Senovážném náměstí v Praze 1. Hořelo vybavení kanceláře a část dřevěné podlahy na ploše 2×2 metry.

Další články
Nahoru