dnes
Pátek - oblacno
25°C
zítra
Sobota - oblacno
25°C
pozítří
Neděle - zatazeno
25°C
Pražské krimi

Zdrogovanou řidičku prozradilo prasklé sklo

V pátek po půlnoci prováděli strážníci z Prahy 12 kontrolní činnost v ulici Nad Vinicí. Proti nim jelo auto, které mělo prasklé čelní sklo. Proto ho zastavili.

Mladá řidička byla při komunikaci nervózní a z automobilu byl cítit zápach marihuany. Strážníci u ženy provedli orientační dechovou zkoušku, která byla negativní.

Orientačnímu testu na přítomnost jiných návykových látek se nejprve zdráhala podrobit., ale po poučení o možných následcích nakonec s testem souhlasila.

Ten byl pozitivní na opiáty. „Devatenáctiletou ženu strážníci poučili, omezili na osobní svobodě a předali Policii ČR, která se dostavila na místo,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru