dnes
Úterý - mlha
12°C
zítra
Středa - polojasno
13°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
16°C
Zdrogovaného taxikáře nevědomky prozradil zákazník svým chováním
Ve voze byly nalezeny drogy. Foto: Policie ČR

Zdrogovaného taxikáře nevědomky prozradil zákazník svým chováním

Nic netušící zákazník svým chováním upozornil na taxikáře, který byl pod vlivem drog a v autě převážel větší množství omamných a psychotropních látek.

Policisté zastavili v noci na sobotu po třetí hodině ranní Michelské ulici v Praze 4 auto označené jako TAXI. Na samotný vůz policisty upozornil zákazník, který si přepravu zavolal, jelikož se před projíždějící policejní hlídkou schovával a následně rychle nastoupil do auta.

Při samotné silniční kontrole policisté zjistili, že řidič je pod vlivem pervitinu a kokainu. „Následně bylo prohlídkou vozidla zjištěno, že se v něm nacházejí omamné a psychotropní látky, a to konkrétně větší množství látky kokain, pervitinu a marihuany,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Osmačtyřicetiletý muž byl proto zadržen a skončil na policejní služebně, kde si vyslechl podezření ze spáchání trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za což mu v případě odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi.

„Dále je muž podezřelý i z přestupku na úseku dopravy, jelikož řídil pod vlivem drog. Po vyhodnocení biologického materiálu může být muž podezřelý i ze spáchání trestného činu řízení pod vlivem návykové látky,“ dodala policejní mluvčí.


Dva hledaní a odcizené kolo

14. října 2020 ve 12:51

Pravidelné kontroly opuštěných objektů k práci strážníků neodmyslitelně patří. V jednom z nich našla hlídka psovodů dvě hledané osoby, v druhém ukradené kolo.

Desetiletí kluci barvami posprejovali zeď

14. října 2020 v 11:48

S rukama od barev, spreji a kousek od popsané zdi přistihl řidič tramvaje čtyři kluky. Desetiletí kluci poslušně počkali na příjezd strážníků.

Nedařilo se ho dostat z erotické videokabinky, po hodině se ukázalo proč

14. října 2020 v 10:42

Při sledování erotické produkce se mladý muž pravděpodobně zdrogoval a pak nechtěl, nebo nemohl, videokabinku opustit.

Požár bytu v Letňanech

14. října 2020 v 07:31

Požár pokoje bytu v panelovém domě likvidovaly včera v 17:42 tři jednotky hasičů. Požár ve třetím patře byl rychle lokalizován, hasiči museli odvětrat chodbu domu přetlakovou ventilací.

Když domluva nestačí, přijdou na řadu pouta

10. října 2020 v 07:33

Skupina mladých rušila v úterý 6. října noční klid na náměstí Václava Havla v Praze 1 a popíjela alkohol na veřejném místě, kde je to vyhláškou zakázáno. Hlídky městské policie vyřešily jejich přestupkové chování domluvou a vyzvaly skupinu k opuštění místa.

Nocovali v cizích autech

5. října 2020 v 16:17

Osobní auto stojící v Mozartově ulici v Praze 5 se zamlženými okny a několika osobami uvnitř neuniklo pozornosti strážníků. Na dotaz, zda je vozidlo jejich, všichni tři muži sdělili, že není, ale jejich známá jim údajně dovolila ve voze přespat. Nikdo z nich neměl klíčky od vozu ani žádné...

Další články
Nahoru