Dnes Pondělí - skorojasno 16°C
Zítra Úterý - jasno 15°C
Pondělí 24. 6. 2024
Svátek má Jan
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zdrogovaná řidička v celostátním pátrání byla zadržena při kontrole na Žižkově
Sáčky s krystalickou látkou zamířily na expertízu. Foto: Policie ČR

Zdrogovaná řidička v celostátním pátrání byla zadržena při kontrole na Žižkově

Pražští policisté při silniční kontrole zastavili ve čtvrtek 9. února řidičku, která byla pod vlivem drog a v celostátním pátrání. Informovala o tom mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky v Prokopově ulici v Praze 3 zastavili včera odpoledne vozidlo, které se rozhodli zastavit a zkontrolovat.

Zjistili, že za volantem sedí řidička, která procházela celostátním pátráním a navíc byla pod vlivem drog. Při prohlídce u ní byly nalezeny tři sáčky bílé a hnědé krystalické látky.

„Dvaatřicetiletá cizinka byla omezena na osobní svobodě a v současné chvílí je podezřelá ze spáchání trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu,“ sdělila mluvčí.

V případě prokázání viny podle Siřišťové hrozí cizince až dvouletý pobyt za mřížemi. „Nalezené látky byly zaslány na expertízu a celým případem se zabývají pražští kriminalisté,“ dodala.


Autor: Karel Netolický

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru