Dnes Úterý - snih 1°C
Zítra Středa - oblacno 0°C
Úterý 28. 11. 2023
Svátek má René
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Zdrogovaná řidička v celostátním pátrání byla zadržena při kontrole na Žižkově
Sáčky s krystalickou látkou zamířily na expertízu. Foto: Policie ČR

Zdrogovaná řidička v celostátním pátrání byla zadržena při kontrole na Žižkově

Pražští policisté při silniční kontrole zastavili ve čtvrtek 9. února řidičku, která byla pod vlivem drog a v celostátním pátrání. Informovala o tom mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky v Prokopově ulici v Praze 3 zastavili včera odpoledne vozidlo, které se rozhodli zastavit a zkontrolovat.

Zjistili, že za volantem sedí řidička, která procházela celostátním pátráním a navíc byla pod vlivem drog. Při prohlídce u ní byly nalezeny tři sáčky bílé a hnědé krystalické látky.

„Dvaatřicetiletá cizinka byla omezena na osobní svobodě a v současné chvílí je podezřelá ze spáchání trestných činů ohrožení pod vlivem návykové látky a přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu,“ sdělila mluvčí.

V případě prokázání viny podle Siřišťové hrozí cizince až dvouletý pobyt za mřížemi. „Nalezené látky byly zaslány na expertízu a celým případem se zabývají pražští kriminalisté,“ dodala.


Autor: Karel Netolický

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru