Dnes Pondělí - polojasno 20°C
Zítra Úterý - polojasno 25°C
Pondělí 25. 9. 2023
Svátek má Zlata
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Zdrogovaná agresivní žena před radnicí

Zaměstnanci radotínského úřadu si v úterý na pomoc zavolali strážníky kvůli zjevně zdrogované ženě, která ležela před budovou. Úřad se nachází v blízkosti základní školy. 

Po probuzení hlídkou přešla dotyčná rovnou do agrese. Křičela, sprostě nadávala a několikrát strážníkům vyhrožovala fyzickou likvidací. Hlídka se ji snažila opakovaně uklidnit i s ohledem na skupinku dětí. Ve chvíli, kdy napadla jednoho člena hlídky, už zákrok nesnesl odkladu.

S ohledem na zdravotní stav ovlivněný drogami přijela na místo záchranná služba, která ji následně převezla do zdravotnického zařízení. Devětatřicetiletá žena je nyní podezřelá z trestného činu násilí proti úřední osobě.
Díky brusce se dostali do kontejneru na použitý textil

23. září 2023 v 09:20

Dvojice s bruskou u kontejneru na textil neušla ve středu 20. září po třetí hodině ranní pozornosti obyvatelky z Libeřské ulice v Praze 12. Přivolaní strážníci muže a ženu vyslechli a přivolali státní kolegy. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Další články
Nahoru