Dnes Pátek - prehanky-dest 17°C
Zítra Sobota - polojasno 18°C
Pátek 21. 6. 2024
Svátek má Alois
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Zdrogovaná agresivní žena před radnicí

Zaměstnanci radotínského úřadu si v úterý na pomoc zavolali strážníky kvůli zjevně zdrogované ženě, která ležela před budovou. Úřad se nachází v blízkosti základní školy. 

Po probuzení hlídkou přešla dotyčná rovnou do agrese. Křičela, sprostě nadávala a několikrát strážníkům vyhrožovala fyzickou likvidací. Hlídka se ji snažila opakovaně uklidnit i s ohledem na skupinku dětí. Ve chvíli, kdy napadla jednoho člena hlídky, už zákrok nesnesl odkladu.

S ohledem na zdravotní stav ovlivněný drogami přijela na místo záchranná služba, která ji následně převezla do zdravotnického zařízení. Devětatřicetiletá žena je nyní podezřelá z trestného činu násilí proti úřední osobě.
Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru