dnes
Čtvrtek - obcasny-dest
20°C
zítra
Pátek - prehanky-dest
21°C
pozítří
Sobota - bourky
22°C
Dětská PrahaKoronavirusKomerční sdělení

Zdravotnické zařízení Prahy 4 upravuje provoz

Příspěvková organizace městské části Praha 4 provozující dětské skupiny, domácí hlídání a další služby pro rodiny s dětmi upravuje od dnešního dne provoz.

Od 17. března do odvolání se ruší bez náhrady služba Domácí hlídání, stejně jako veškeré osobní schůzky s touto službou související. Koordinátorky jsou k dispozici na telefonu a emailu.

Od 17. března se do odvolání ruší provoz dětských skupin v objektu Rabasova. Nadále budou fungovat dětské skupiny v objektu Kotorská, které budou moci využít i rodiče, jejichž děti běžně chodí do DS Rabasova.

Budou striktně odmítány děti s příznaky respiračních onemocnění. Zároveň rodiče stvrdí, že podle svého nejlepšího vědomí a svědomí nebyli oni ani jejich děti v kontaktu s osobou, které byla nařízena karanténa nebo která je nakažena onemocněním COVID-19.

O dalších změnách bude zařízení informovat prostřednictvím webové i Facebookové stránky organizace. Hlavní vedoucí dětských skupin budou k dispozici na telefonu pro případné konzultace.

Termín pro přihlašování na školní rok 2020 / 21 se posouvá na konec dubna.


Praha 2 přistoupila k realizaci slíbené podpory nájemcům nebytových prostor

14. července 2020 v 17:35

Radní Prahy 2 na svém pondělním jednání navázali na svá předchozí rozhodnutí o podpoře podnikatelských nebo jiných činností provozovaných v nebytových prostorách ve správě městské části, které byly znemožněny nebo podstatně ztíženy v důsledku mimořádných opatření ke zmírnění dopadů epidemie...

V Praze 13 je klub pro rodiče samoživitele

9. července 2020 v 07:31

Začátkem června nově vznikl ve třinácté městské části „Virtuální klub rodina“. Klub je vytvořen pro rodiče samoživitele.

Praha 4 bude od září vítat občánky

5. července 2020 v 09:51

Obřady Vítání občánků budou ve čtvrté městské části obnoveny od září. Rodičům dětí ze zrušených Vítání byly zaslány náhradní termíny mailem. Ti mají přednostní právo na výběr termínu. Poté budou informováni další rodiče.

Letní workshopy s La Putykou na Výstavišti

2. července 2020 v 09:24

Výstaviště Praha společně s Cirk La Putyka Studiem připravilo letní program pro děti od 5 do 15 let. Na interaktivních workshopech si mohou vyzkoušet cirkusové umění na vlastní kůži. Program probíhá venku a v malých skupinách. První workshop se uskuteční už 11. července, další pak 25. července a...

Děti z Prahy 2 si zopakovaly dopravní značky

1. července 2020 ve 14:04

Městská policie Prahy 2 uspořádala na dopravním hřišti v areálu Muzea policie jízdu zručnosti.

Praha 1: Příměstské tábory pro děti

1. července 2020 v 07:43

Letní příměstský kemp na pláži v Praze pro děti ze ZŠ Praha 1 a MČ Praha 1.

Další články
Nahoru