Dnes Úterý - zatazeno 14°C
Zítra Středa - obcasny-dest 15°C
Úterý 21. 5. 2024
Svátek má Monika
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zdravěji jíst během cest lze i na benzínce
Poke miska quinoa a bataty. Foto: Shell.cz

Zdravěji jíst během cest lze i na benzínce

Lehké, barevné, šťavnaté. Takové je nové bezmasé občerstvení Shell Café, z něhož si vyberou nejen vyznavači zdravé stravy, ale i milovníci masa. Kromě nutričně bohatých jídel obsahujících například falafel, hummus, červenou řepu, kokosový jogurt jsou v nabídce i alternativy k masovým jídlům. Jde o veganský hot dog a nugetky, které chutnají fantasticky.

Pokud jste vyznavači zdravého životního stylu a byli jste zvyklí si na cesty balit něco odlehčeného k snědku, teď už tento problém odpadá. Tedy, pokud si uděláte zastávku u čerpací stanice s Shell Café, které nově nabízí i bezmasé občerstvení. Pochutnat si můžete na ikonickém Shell hot dogu v lehčí, bezmasé verzi, Gourmet Veggie hot dogu, nugetkách nebo salátové misce s falafelem, červenou řepou, pečenými batáty. Energii na cesty nově dodají třeba i snídaňové misky s ovesnými vločkami, kokosovým jogurtem a svěžím mangem.

Zdravější jídlo za stejné peníze
Některým lidem brání v přechodu ke zdravějšímu stravování vyšší ceny některých bezmasých produktů. Stále více značek se tak v současnosti snaží dosáhnout toho, aby byly masové a vegetariánské potraviny cenově vyrovnané. „Chceme řidiče povzbudit k tomu, aby na svých cestách aspoň někdy sáhli i po bezmasém občerstvení. Věříme, že budou překvapení nejen jeho vynikající chutí, ale také tím, jak skvěle se budou po lehkém jídle cítit za volantem. Navíc nové produkty jsou cenově srovnatelné s naším tradičním sortimentem. Nejprodávanějším produktem Shell Café je už řadu let hot dog. Jsme rádi, že jednou z novinek je právě jeho rostlinná alternativa,“ uvádí Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v Česku a na Slovensku.

Ochutnejte novinku a získejte slevu
Shell podpořil uvedení nových produktů speciální akcí na čerpacích stanicích, která potrvá do 19. května 2024. Pokud si v tomto období stálí zákazníci zakoupí některou z novinek Shell Café, získají bonusové body do programu Shell ClubSmart. Co vyzkoušet jako první? Bude to Poke miska Quinoa & Falafel, Poke miska Quinoa & Batáty, Gourmet Veggie hot dog, Veganské nugetky, Panini s mozzarelou a rajčaty, Smoothie miska s mangem nebo Ovesná miska s ořechy a červeným ovocem?

Více na www. Shell.cz


Autor: Alo

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

Včera v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Šaty, které se hodí ke všemu - všestrannost košilových šatů

Včera v 06:15

Jestliže hledáte univerzální oblečení, které využijete na celou řadu příležitostí, zkuste vsadit např. na košilové šaty. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak prozradíme, jaké kousky budou dobrou volbou pro aktuální sezónu. Inspirace je tady!

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Diskuze s Vojtěchem Voseckým v Green Apéro

12. května 2024 v 08:31

Spletitými cestami cirkulární ekonomiky vás ve středu 15. května provede Vojtěch Vosecký, přední evropský odborník na oběhové hospodářství.

Acorus pomáhá obětem a svědkům domácího násilí

11. května 2024 v 19:26

Poradenské a terapeutické centrum Acorus zajišťuje podporu klientům, kteří zažili, zažívají anebo jsou svědky domácího násilí ve své primární rodině.

Další články
Nahoru