dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Zcela nahý muž měl odpoledne v živém plotě zvrhlý plán, určitě nečekal, že mu záměr skončí takovým způsobem

V pátek kolem půl druhé odpoledne došlo v ulici Divišova v Praze-9 Kbelích k přepadení dosud neznámé ženy. Zcela obnažený muž svou oběť zatáhl do porostu poblíž živého plotu jednoho z místních domů, povalil ženu na zem a pokusil se ji znásilnit.

„Ve svém počínání byl vyrušen náhodným svědkem, který jej s využitím psa duchapřítomně zadržel až do příjezdu policie. Policisté pohotovostní motorizované jednotky 35letého násilníka převezli na nejbližší policejní služebnu a předali kriminalistům. Ti neprodleně zahájili úkony trestního řízení pro přečin znásilnění a výtržnictví,“ uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Vyšetřování celého případu však komplikuje skutečnost, že napadená žena nečekala na příjezd policie, z místa v šoku utekla a do současné doby se na policii nepřihlásila. Její svědectví je však v tomto případu stěžejní.

Kriminalisté ji proto touto cestou žádají, aby se v co nejkratší době přihlásila na tísňovou linku 158. „Zachování anonymity a ochrana svědka je v podobných případech samozřejmostí,“ dodala Zoulová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru