dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zběsilá jízda motorkáře skončila tragicky. Stroj měl teprve dva týdny
Miškovice, Polabská ulice. Ilustrační foto: Packa / Wikimedia Commons

Zběsilá jízda motorkáře skončila tragicky. Stroj měl teprve dva týdny

Dnes jen pár minut před půl desátou hodinou dopoledne přijal operátor tísňové linky informaci o vážné dopravní nehodě v pražských Miškovicích, kde mělo dojít ke střetu motorky a osobáku.

Teprve čtyřiadvacetiletý mladík jel s největší pravděpodobností se svým motocyklem Yamaha nepřiměřenou rychlostí, v křižovatce ulic Polabská a U Zbrojnice pak vjel do protisměru a následně se střetl s osobním autem značky Ford Fusion.

„Utrpěl bohužel taková zranění, že i přes maximální snahu záchranářů mu nebylo pomoci a na následky svých zranění na místě podlehl,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Celou událostí se nyní zabývají policisté z Odboru vyšetřování dopravních nehod, kteří zjišťují bližší podrobnosti k případu. Provedli například orientační dechovou zkoušku u řidiče osobního vozidla, která byla negativní.

A zjistili i tu skutečnost, že mladík vlastnil motocykl teprve od 30. července letošního roku. Neradoval se z něj tedy ani dva týdny.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru