Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení

Zbavte se vrásek s Asombroso - s kolagenovou péčí a krémem s hadím jedem

Každá žena touží mít svěží a mladistvou pleť bez vrásek. Dnešní věda je naštěstí daleko a s vráskami se tak už nikdo nemusí smiřovat. Stačí sáhnout po těch správných produktech péče o pleť.

Kolagenová péče od Asombroso

Kolagen tvoří základ našich buněk a přirozenou výztuž pleti. Elastin ji pak udržuje pevnou a pružnou. Ať se nám to líbí nebo ne, už od 25. roku naše tělo produkci kolagenu snižuje, přibližně po 30. roce ztrácíme cca 1 % kolagenu ročně a ve vyšším věku je jeho produkce dokonce zastavena úplně. To vše se projevuje na kvalitě pleti, jsou vidět známky stárnutí, objevují se vrásky, pleť je suchá a povadlá. 

asombroso-cz-hydratacni-telovy-kolagen-the-one-body-collagen-gel-150-ml-699-kc-ii Co s tím? Něco málo zmůžeme správnou životosprávou – důležitý je dostatek spánku, plnohodnotná strava a eliminace slunečních paprsků. Daleko efektivnější je ale kolagen do pleti doplňovat zvenčí. Kolagenové produkty péče o pleť ochrání stávající kolagen v pleti a podpoří tvorbu nového. Obnoví tak svěží vzhled vaší pokožky. 

Pro pleť obličeje, krku a dekoltu vsaďte na pleťovou kolagenovou emulzi The One Collagen Emulsion s elastinem. Emulze je ideální pro pleť, která potřebuje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má příjemnou gelovo-krémovou konzistenci, snadno se nanáší a během chvilky se přímo „vpije“ do žíznivé pleti. 

Obsahuje také významný antioxidant vitamín E, lecitin, který zabraňuje vysoušení, omlazující retinol a blahodárnou ureu. Pleť krásně hydratuje, zlepší její pružnost a pevnost, zpomalí stárnutí a zesvětlí pigmentové skvrny. 

Další top produkt, který omlazuje tělo, je hydratační tělový kolagen The One Body Collagen Gel. Pokožku regeneruje a kromě kolagenu, který ji zpevní a zpomalí stárnutí, obsahuje celou řadu dalších účinných látek. LACTIL® kůži hydratuje, CELLACTIVE®-Shape viditelně zlepšuje její vzhled, podporuje rozklad tuků a detoxikaci. Dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, vitamín E, glycerin a bambucké máslo. 

Dokonalá kombinace kolagenu a krému The One Snake Cream 

Pro maximální antiagingový efekt doplňte kolagenovou péči oblíbeným intenzivním liftingovým krémem The One Snake Cream se syntetickým hadím jedem zvaným Syn-ake. Ten má obdobné účinky jako botox.  Uvolňuje obličejové svaly a tím předchází vzniku vrásek. Ideální je kombinovat tento krém právě s pleťovou kolagenovou emulzí The One Collagen Emulsion

Emulze pleť zpevní a posílí kolagenová a elastinová vlákna. Po nanesení The One Snake Cream se jeho účinné látky navážou na molekuly kolagenu, buňky jsou aktivovány a dochází ke několikanásobně zrychlenému procesu hloubkové regenerace podkoží. 

„Asombroso“ znamená ve španělštině úžasný… dechberoucí… A přesně takové jsou i všechny výrobky této značky. Vznikly díky spolupráci těch nejlepších profesionálů v oboru, vývojářů a dermatologů. Díky Asombroso se cesta k vytoužené kráse stane velmi příjemnou součástí vašeho života. 

Autorem značky je světoznámý návrhář kubánského původu Osmany Laffita. Výrobky Asombroso jsou vyrobené v České republice. Vybírat je můžete na webu www.asombroso.cz a v síti parfumérií Fann.


Autor: TZ

Praha 18 přispívá na prevenci

1. června 2023 v 08:09

Od 1. června mohou obyvatelé Prahy 18 žádat o příspěvek na preventivní vyšetření ve výši 500 korun.

Onkologičtí pacienti oslaví život

31. května 2023 v 08:32

Všichni mají jedno společné – onemocněli rakovinou, dokázali ji překonat a po léčbě žijí. Onkologičtí pacienti po celém světě oslavují svůj život vždy první červnovou neděli. Letos poprvé i v Praze. Na akci Den onkopacientů – Survivorship Day, kterou organizuje Hlas onkologických pacientů, dorazí...

Příspěvek na léči: Praha a Olomoucko vykazují nejdelší lhůty

28. května 2023 ve 14:44

Příspěvek na péči (PnP), který je zásadním nástrojem účinného fungování systému sociální péče v Česku, je jen v pětině případů vyřízen včas. V téměř 80 procentech případů není dodržena zákonná lhůta 60 dnů pro vyřízení žádosti o PnP. Vyplývá to z dotazování poskytovatelů sociálních služeb...

Slunečnice upozorní na roztroušenou sklerózu, zasadí je pacienti

26. května 2023 ve 13:47

Desítky nově zasazených slunečnic upozorní v úterý 30. května v Kateřinské zahradě na roztroušenou sklerózu (RS). Zasadí je tam sami pacienti v rámci akce Rozsviťme Českou republiku. Ta se koná u příležitosti Světového dne RS a startuje půl hodiny po poledni. 

Dny otevřených center pro léčbu migrény začnou v červnu

23. května 2023 ve 22:16

Lidé trpící migrénou, kterých je v Česku více než milion,mohou opět přijít konzultovat svůj stav se specialisty. Po úspěšném prvním ročníku otevře letos své dveře šest Center pro léčbu bolestí hlavy. V červnu se do osvětové akce zapojí Městská poliklinika Praha a Nemocnice Teplice, na podzim budou...

Běh naděje v Lesoparku Letňany

23. května 2023 ve 12:23

Běh naděje, sportovně společenská humanitární akce spojená s veřejnou sbírkou určenou na výzkum rakoviny, se koná ve středu 31. května 2023 v 9 až 17 hodin.

Na vyšetření štítné žlázy čekají lidé i půl roku

22. května 2023 ve 14:38

Pacienti musí na vyšetření štítné žlázy u specialisty čekat i půl roku, protože endokrinologů je málo a jejich kapacitní možnosti nejsou neomezené. O pacienty s mírnými poruchami nebo ty, kteří jsou stabilizovaní a mají zavedenou léčbu, by se přitom v budoucnu mohli starat všeobecní praktičtí...

České muzeum stříbra láká na Kutnohorské léto

18. května 2023 ve 13:46

Tajuplné noční prohlídky středověkého stříbrného dolu za svitu kahanu, které se konají každou středu. Letní muzejní čtvrtky s interaktivním workshopem na téma baroko.  Vlastnoruční výroba nádob podle prvních zemědělců. Komentované prohlídky k výstavám i koncert středověké hudby pod širým nebem. To...

Další články
Nahoru