dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražský sport

Zbavte se chronických bolestí zad, krku a beder

Pilates Centrum Kateřiny Vaňkové připravilo unikátní skupinové lekce na Spine Correctorech. Ty slouží k posílení zádových svalů, k rovnání páteře.

Spine Corrector je speciální pomůcka, kterou vymyslel Joseph Hubertus Pilates, zakladatel Pilates. Tato pomůcka rovná a rozvíjí páteř. Pomáhá klientům s asymetrií zádových svalů.

Díky soustředění a preciznímu provedení jednotlivých cviků je cvičení se Spine Correctory účinné a zdravé pro páteř. Spine Corrector poskytuje zároveň oporu pro páteř a pomáhá tak tělu při cvičení.

Více ZDE


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru