dnes
Pondělí - skorojasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Advent v Praze

Zázrak Vánoc v Portheimce

Pátá městská část připravila ve spolupráci s Creative world adventní program „Zázrak Vánoc“, který poběží od 5. do 11. prosince v Portheimce a na přilehlé zahradě. Děti budou moci tvořit v Ježíškově dílně, projít si adventní stezku, která probudí všechny smysly – čich, hmat, sluch, chuť i zrak, hledat poklad u Zimní víly, otevřít kouzelným klíčem magický kalendář či napsat Ježíškovi do pohádkové schránky.

Představeny budou i české adventní tradice a zvyky. „Potřebujeme se v předvánočním shonu na chvíli zastavit – a s kým jiným, než s dětmi,“ říká starosta Radek Klíma (TOP 09), který nad akcí převzal záštitu.

Program je od 8 – 13 hodin vyhrazen pro školy a školky, od 13 do 17 hodin pro rodiče s dětmi. V sobotu a neděli bude otevřeno od 10 – 17 hodin.

Vstup pro rodiny s dětmi, školy, školky i seniory je zdarma.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru