dnes
Pondělí - polojasno
2°C
zítra
Úterý - zatazeno
3°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Pražský život

Zažít Prahu 4 jinak: Nádech pro sousedy

Divadlo, hudba, výstavy, dětské dílny a soutěžení nabídne patnáctý ročník slavností Zažít město jinak. Akce se uskuteční na 85 místech v Praze. Letošní ročník Zažít město jinak nese podtitul „Nadechni se pro město“ a kromě k nádechu nabádá hlavně k další aktivitě.

Adamovská, Jílovská, Na Nivách, Nová cesta, Mečislavova – to jsou ulice a místa, která v Praze 4 v sobotu 19. září oživí sousedské slavnosti. V dalších termínech pak ožijí Krč, 24. září a ulice U Družstva Ideál 26. září.

„Jsem rád, že si obyvatelé Prahy 4 užijí akce, které na mnoha místech připravují pro své sousedy, a je dobře, že jsme jako městská část mohli tuto akci podpořit,“ řekl místostarosta a radní Prahy 4 pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09), který převzal nad projektem záštitu.


Praha 1 upozorňuje: Na náměstí Jana Palacha se budou testovat palné zbraně

Dnes v 16:23

V noci z 24. na 25. listopadu budou filmaři na náměstí Jana Palacha pro účely natáčení testovat různé druhy palných zbraní. Zvuková zkouška proběhne od cca 20 nejpozději do 2 hodin.

Ve školách a školkách v Praze 7 na děti čeká nové vybavení

Dnes ve 13:30

Děti v celé republice se pomalu začínají vracet do škol. Na ty v Praze 7 čeká překvapení v podobě nového vybavení, didaktických pomůcek, elektroniky, her, knížek a mnoha dalšího. 

Před kostelem sv. Václava v Praze 5 je vánoční stromeček

Včera ve 12:13

V pátek 20. listopadu byl před kostel usazen smrk ztepilý, vysoký 12,5 metru.

Pražští radní se ve zbývajících dvou letech chtějí zaměřit na Pražskou developerskou společnost

21. listopadu 2020 ve 20:46

Náměstek pro územní rozvoj a plánování Petr Hlaváček (za TOP 09) a radní pro oblast majetku Jan Chabr (TOP 09) se shodli, že jejich společnou prioritou je proaktivní přístup města v oblasti majetku, kdy není v zájmu města své pozemky prodávat, ale naopak zvyšovat jejich hodnotu pro budoucí...

Ve čtyřicátém osmém týdnu nepoteče voda v těchto ulicích

20. listopadu 2020 v 19:27

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na další týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Zasvěcení kostela Krista Spasitele na Barrandově

20. listopadu 2020 v 17:25

V neděli 22. listopadu, v den Slavnosti Ježíše Krista Krále, bude zasvěcen nově postavený kostel Krista Spasitele v Grussově ulici na Barrandově.

Na Malostranské náměstí se vrátí trhy

19. listopadu 2020 v 19:15

Ve čtvrtek 26. listopadu zve Praha 1 na Malostranské náměstí. Po přestávce zde budou poktačovat oblíbené Malostranské trhy.

Další články
Nahoru