Dnes Sobota - zatazeno 0°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 1°C
Sobota 9. 12. 2023
Svátek má Vratislav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražský životSetkáníVíkend

Zažít město jinak: Smetanovo nábřeží a okolí 2022

17. 9. 2022
Sobota 17. září bude den plný hudby, gurmánských zážitků, tance, workshopů, výstav a zpřístupněných míst, kam se obvykle nedostanete.

Na zájemce čekají od 13 do 23 hodin šperkařský workshop designérek Antonie Lecher a Adély Schicker, koncert magického skleněného nástroje Bohemian Cristal Instrument, výroba plantárií, kterou připravilo oblíbené Bistro no. 19, nebo speciální menu SmetanaQ Cafe&Bistra.

Zklidnit své tělo i mysl budete moci na jemné józe od ŽIVOTa90 a večer můžete zakončit promítáním filmů nebo na afterparty.

Na Smetanově nábřeží proběhne výstava fotografií klientů a klientek ŽIVOTa90, která vznikla během fotografického workshopu s firmou JTI za odborného vedení fotografa Františka Ortmanna.

Ani ti nejmenší návštěvníci a návštěvnice se na letošním Zažít město jinak nebudou nudit, protože v ulici Betlémská na ně čeká malování s tématem „Jak budeš vypadat ve stáří".

Více najdete v programu zde.
Autor: Cen

Zbraslavské Vánoce

Dnes ve 14:57

Dárky, šperky a vánoční ozdoby, pochutiny, dílny pro děti a hudební program v sobotu 16. prosince.

Praha 14 zve na Lokální fórum na Černém Mostě II

Dnes v 08:54

Obyvatelé čtrnácté městské části se mohou zapojit do přípravy strategického plánu pro rozvoj do roku 2035. Sběr podnětů od veřejnosti probíhá na setkáních, a druhé v tomto roce se koná ve středu 13. prosince od 17:30 hodin ve volnočasovém centru Plechárna. Určeno je pro obyvatele sídliště Černý...

Adventní setkání v Parku Zahrádky

Dnes ve 02:38

V neděli 10. prosince pořádá Praha 9 v Parku Zahrádky ve spolupráci s divadlem Gong, kluzištěm Zahrádky, Edu Bubo klubem a Café Park Zahrádky další adventní setkání.

V Praze 11 probíhá Jihoměstský advent

Včera v 06:51

Až do 21. prosince probíhá v Praze 11 Jihoměstský advent. Vánoce můžete navštívit na Chodovské tvrzi a v KC Zahrada si poslechněte Českou mši vánoční.

Beseda: Husité na Žižkově

Včera v 06:48

Beseda s Petrem Čornejem, na které představí svou novou knihu Husité na Žižkově o proměnách Žižkova v průběhu času, se koná v pondělí 11. prosince. Vstup je zdarma.

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

7. prosince 2023 v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

Stipendium profesora Miroslava Vlčka pro zahraniční studenty

7. prosince 2023 v 10:33

České vysoké učení technické v Praze spolu s pražskými veřejnými vysokými školami sdruženými v konsorciu Study in Prague udělilo mimořádné stipendium prof. Miroslava Vlčka pětici zahraničních studentů. Slavnostní ceremonie předávání se uskutečnila 5. prosince 2023 v prostorech Rezidence primátora...

Betlémování v Letňanech

7. prosince 2023 v 09:37

Víkend v obřadní síni radnice Prahy 18 zve na druhý ročník Letňanského betlémování, které pořádá spolek Letňany hravě.

Další články
Nahoru