dnes
Sobota - prehanky-snih
2°C
zítra
Neděle - snih
1°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
-1°C
Víkendové tipy

Zažijte staročeskou zabijačku na Hájích

V sobotu 20. února provoní okolí konečné stanice metra vepřové pochoutky. Mistr řezník a jeho pomocníci tradičními metodami připraví prdelačku, jitrnice, jelítka, guláš, prejt, škvarky a další dobroty. 

Přípravy začnou už za svítání a symbolické zahájení zabijačky přípitkem proběhne už v osm hodin ráno. První pokrmy budou hotové už v dopoledních hodinách.

V poledne už bude k ochutnání celá řada delikates. Pokud půjdete při víkendové procházce kolem restaurace Stodola, můžete se vy i vaše děti podívat zblízka na řeznické a kuchařské řemeslo a nechat si veškeré úkony od personálu okomentovat.

Staročeská zabijačka vyvrcholí večer vystoupením country kapely Starý koně. Vstup je zdarma a místo si můžete rezervovat na telefonu 272916907.

 


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru