dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Pražské krimi

Zavražděný v Klánovickém lese. Nepotkali jste ho?

V sobotu dopoledne přijali policisté oznámení o nálezu mrtvého těla v Klánovickém lese. Událost se nyní prošetřuje jako trestný čin vraždy. 

Přímo na místě události nebylo v sobotu možné jednoznačně určit příčinu úmrtí třiatřicetiletého muže. Tu zjistili až následně lékaři Ústavu soudního lékařství, kteří jednoznačně konstatovali, že ke smrti muže došlo násilným způsobem.

Ohořelé tělo třicetiletého muže bylo nalezeno v Klánovickém lese

S ohledem na skutečnost, že prošetřování případu je na samotném začátku, nemůže policie být ke způsobu smrti zavražděného jakkoliv konkrétní. Nicméně, kriminalistům se podařilo dosavadním prošetřováním zjistit, že třiatřicetiletý muž odešel konkrétně jedenáctého června mezi devátou a desátou hodinou dopoledne z domova v pražských Stodůlkách, odkud odjel do lesa v Klánovicích. Tam se chtěl, za pomoci „minohledačky“ věnovat takzvanému hledání pokladů. Při odchodu zároveň avizoval, že se domů vrátí kolem patnácté hodiny. Jelikož se tak nestalo, oznámili příbuzní policistům třináctého června jeho pohřešování.

V souvislosti s objasňováním tohoto případu prosí kriminalisté o pomoc širokou veřejnost. Především se obrací na každého, kdo by třiatřicetiletého muže potkal jedenáctého června mezi devátou až jedenáctou hodinou v pražských Stodůlkách, nebo následně v Klánovicích, aby o této skutečnosti informoval kriminalisty 1. oddělení krajského ředitelství. Stejně tak ale prosí každého, kdo by v průběhu zmiňovaného jedenáctého června zaznamenal v Klánovickém lese cokoliv mimořádného, nebo alespoň nestandardního, aby nám informace o takových skutečnostech poskytl.

Zavražděný muž byl střední, 174 cm vysoké postavy a měl kulatý obličej, modré oči a krátké plavé vlasy.

muz-z-kl-lesa-nahled


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru