dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Zavařil sis, hochu: Chybně si myslel, že nastupuje do taxíku a navíc dal řidičovi pěstí

Kuriózní případ muže, který si spletl služební auto strážníků s taxíkem, zaznamenali strážníci z Prahy 6 v pátek nad ránem. Když ho hlídka odmítla odvézt, tak začal být agresivní a napadl jednoho ze strážníků.

V pátek krátce po páté hodině ráno prováděla autohlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 6 kontrolní činnost v ulici Svatovítská, kde si všimla muže, jak gestikuluje.

Protože se strážníci domnívali, že potřebuje pomoc, zastavili služební auto. Než se však hlídka stačila zeptat, co muž potřebuje, otevřel zadní dveře vozidla, snažil se do něj nastoupit a dožadoval se odvozu domů.

Strážníci se mu nejprve pokusili vysvětlit, že si spletl auto městské policie s taxíkem. Muž byl neoblomný a tvrdil, že ho to nezajímá a opakovaně se dožadoval odvozu směrem do Podbaby.

Začal být dokonce i agresivní a neustále vstupoval do silnice. Na místě zastavila i hlídka Policie ČR, která jela kolem, aby zjistila, jestli strážníci nepotřebují pomoc.

Muž v tu chvíli zaútočil na jednoho ze strážníků a udeřil ho do obličeje. Agresivní opilec byl rychle zpacifikován a na služebně měl co vysvětlovat. Jaké trable si svým počínáním způsobil, se teprve uvidí, každopádně s pouhou omluvou se to určitě nevyřeší. 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru