dnes
Neděle - jasno
7°C
zítra
Pondělí - skorojasno
12°C
pozítří
Úterý - zatazeno
13°C
Zastupitelé při jednání zpívali radnímu, který slaví 50. narozeniny
Radní Radek Lacko. Foto: archiv MHMP

Zastupitelé při jednání zpívali radnímu, který slaví 50. narozeniny

Při jednání pražských zastupitelů často bývá vypjatá atmosféra, ani dnešek nebyl výjimkou, volební zástupci metropole si při diskusi několikrát „vjeli do vlasů“. V 18 hodin už v poklidnější atmosféře ukázali zastupitelé přívětivější tvář a dokonce si zazpívali.

Radní pro oblast zdravotnictví a bydlení Radek Lacko (ANO) se v 18 hodin postavil k řečnickému pultíku, aby začal seznamovat zastupitel s body, které chtěl na této schůzi předložit.

Z pléna si však vzal slovo opoziční zastupitel Alexander Bellu (ODS) a připomenul, že „oblíbený a milovaný radní Radek“ dnes slaví padesáté narozeniny a že mu tímto způsobem přeje vše nejlepší. Následně vyzval ostatní zastupitele, aby Lackovi zazpívali. A hned také začal zpívat, jeho kolegyně a kolegové napříč stranami se přidali.

„Hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, zdraví, hodně štěstí milý Radku, hodně štěstí, zdraví,“ znělo sálem. Po ukončení zpěvu zastupitelé radnímu, který všem poděkoval, zatleskali.

Zastupitel ODS František Švarc následně připomněl, že by oslavenec měl nějak přispět na oslavu. „Nemusíme zacházet až do takových extrémů,“ ukončila kulturní vložku podvečerního jednání primátorka Adriana Krnáčová (ANO).

Ekonom Radek Lacko se narodil 30. listopadu 1967, kromě působení ve vedení metropole je také zastupitelem v Praze 4.


Milovníci koček se sejdou v Praze 11

21. února 2019 ve 13:11

Chovatelé a milovníci koček se mohou od 2. do 3. března těšit na propagační výstavu koček. Výstava Spring Star Show 2019 proběhne v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha, Blažimská 4, Praha 11 – Chodov.

Další články
Nahoru