dnes
Pátek - jasno
4°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - zatazeno
1°C
Pražská politika

Zastupitelé Prahy 8 neschválili strategický plán rozvoje

Zastupitelé Prahy 8 dnes odmítli schválit návrh strategického plánu udržitelného rozvoje Prahy 8 na roky 2017 až 2026. Plán nepodpořili nejen opoziční zastupitelé, ale také zástupci koaliční ČSSD.

Pro plán hlasovalo pouze 20 zastupitelů, ke schválení byla třeba většina 23 hlasů. Plán má vymezit rozvoj městské části v následujících letech.

ČSSD v Praze 8 vládne společně s ANO a Zelenými za podpory KSČM. Návrh plánu kritizovala zejména opozice, podle ní nebyl dobře zpracován, informovala ČTK.


Pražští Piráti představili své nominanty do eurovoleb

11. ledna 2019 v 15:59

Ladislav Koubek, Mikuláš Peksa, Matěj Šandor a Jiří Hoskovec. To jsou čtyři Piráti, kteří získali podporu v nominaci do evropských voleb. Jejich jména se tak mohou s vysokou pravděpodobností objevit na hlasovacích lístcích ve volbách do Evropského parlamentu. Volí se už letos...

Radní Prahy 10 se sešli, aby nepropadla milionová dotace na základní školu

28. prosince 2018 ve 20:02

Jen pár dnů před vánočními svátky dorazila z hlavního města dotace jeden milion korun pro ZŠ U Roháčových kasáren. Aby dotace nepropadla, musela se k jejímu rozdělení sejít Rada MČ Praha 10 takřka ze dne na den, konrétně ve čtvrtek 20. prosince. „Roháčovky“ tak o peníze na opravu sportovního...

Radního vyměnili zastupitelé Prahy 3

19. prosince 2018 v 19:59

Praha 3 bude mít nového radního pro majetek a investice. Bude jím Jan Materna (TOP 09). Nahradí Jana Bínu (TOP 09), který odstoupil ze zdravotních důvodů. Rozhodli o tom včera zastupitelé městské části, informovala ČTK.

Další články
Nahoru