dnes
Čtvrtek - jasno
20°C
zítra
Pátek - jasno
21°C
pozítří
Sobota - jasno
20°C
Zástupci ODS Prahy 10 uctili památku Václava Havla u jeho hrobu
Památce Václava Havla se přišli poklonit členové kandidátky ODS Prahy 10. Nechyběli kandidát na starostu Desítky Filip Humplík (uprostřed), dvojka kandidátky Martin Valovič (vlevo) a Martin Sekal, číslo 7 na kanditáce ODS (vpravo).

Zástupci ODS Prahy 10 uctili památku Václava Havla u jeho hrobu

Zástupci ODS Prahy 10 položili dnes dopoledne, v Den české státnosti, květiny na hrob Václava Havla. První prezident České republiky je pohřbený v rodinné hrobce pod arkádami kaple sv. Václava na Vinohradském hřbitově, který přiléhá k strašnickému krematoriu.

„Václav Havel byl prvním prezidentem České republiky, jako konzervativní politik jsem cítil povinnost vyjádřit mu v tento den úctu,” říká Filip Humplík, lídr kandidátky ODS v Praze 10 a kandidát na starostu desáté městské části.

„V dnešní době relativizace hodnot je odkaz Václava Havla stále živý, je dobré si ho právě v dnešních dnech připomínat,” dodává Martin Valovič, dvojka kandidátky ODS v Praze 10.

havel-2

havel-2


Praha 15: Občané se poprvé mohou zapojit do participativního rozpočtu

16. dubna 2019 v 07:24

Radnice patnácté městské části včera odstartovala první ročník participativního rozpočtování. Poprvé v historii tak budou občané sami navrhovat a svým hlasováním podporovat projekty, které radnice v letošním roce zrealizuje.

Začala Anketa dobrovolní hasiči roku 2019. Skleněná helma a peníze na hasičské vybavení pro vítěze

15. dubna 2019 v 07:29

Jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé republiky, které přihlásí své zásahy a činnost do letošního 9. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku, mohou společně s oceněním za jejich práci získat novou hasičskou techniku nebo vybavení spojené s hasičskou činností. Přihlásit se mohou v termínu od...

Další články
Nahoru