dnes
Středa - jasno
21°C
zítra
Čtvrtek - jasno
19°C
pozítří
Pátek - zatazeno
15°C
Zástupci ODS Prahy 10 uctili památku Václava Havla u jeho hrobu
Památce Václava Havla se přišli poklonit členové kandidátky ODS Prahy 10. Nechyběli kandidát na starostu Desítky Filip Humplík (uprostřed), dvojka kandidátky Martin Valovič (vlevo) a Martin Sekal, číslo 7 na kanditáce ODS (vpravo).

Zástupci ODS Prahy 10 uctili památku Václava Havla u jeho hrobu

Zástupci ODS Prahy 10 položili dnes dopoledne, v Den české státnosti, květiny na hrob Václava Havla. První prezident České republiky je pohřbený v rodinné hrobce pod arkádami kaple sv. Václava na Vinohradském hřbitově, který přiléhá k strašnickému krematoriu.

„Václav Havel byl prvním prezidentem České republiky, jako konzervativní politik jsem cítil povinnost vyjádřit mu v tento den úctu,” říká Filip Humplík, lídr kandidátky ODS v Praze 10 a kandidát na starostu desáté městské části.

„V dnešní době relativizace hodnot je odkaz Václava Havla stále živý, je dobré si ho právě v dnešních dnech připomínat,” dodává Martin Valovič, dvojka kandidátky ODS v Praze 10.

havel-2

havel-2


Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru