dnes
Neděle - jasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
5°C
Víkendové tipy

Zastavte se na Grébovce. Setkáte se s Karlem IV., ochutnáte víno

Lahodné víno je jen jedním z lákadel, která dnešní Vinobraní na Grébovce slibuje. Jubilejní ročník poctí svou přítomností císař Karel IV., ztvárněný hercem Janem Přeučilem.

Program vinobraní bude narozeninový, od dvou hodin až do pozdního večera. Na počest císaře se na úvod chystá rytířský turnaj s dobovými tanci.

Hudba současnosti přijde na řadu před 16. hodinou v zastoupení Dalibora Gondíka a jeho Jazz DG. V nabídce je také například uskupení Silent Trio, tvořené hudebníky ze skupiny Indigo. Stromboli v původní sestavě s Michalem Pavlíčkem a Bárou Basikovou začnou hrát ve 20:30.

V dolní části Grébovky se po celé odpoledne koná zábava pro děti, Grotta se zase ponoří do středověku a odhalí i jeho nejtemnější stránky v procesu s čarodějnicí.

Hlavní část oslav se koná v sobotu odpoledne v prostorách Havlíčkových sadů neboli Grébovky.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru