Dnes Středa - zatazeno 2°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 1°C
Středa 7. 12. 2022
Svátek má Ambrož, Benjamín
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Zařiďte si domov tak, aby nikdy nevyšel z módy. Jak? Kvalitním a ručně vyráběným nábytkem z masivu
Ilustrační foto: archiv

Zařiďte si domov tak, aby nikdy nevyšel z módy. Jak? Kvalitním a ručně vyráběným nábytkem z masivu

Vybavujete-li svůj dům či byt novým nábytkem a přemýšlíte nad tím, který materiál bude tím nejlepším, aby váš domov vypadal skvěle a stylově po dlouhá léta, máme pro vás skvělý tip. Nábytek z masivu. Spojení kvalitního a přírodního materiálu totiž z módy nevyjde nikdy. Stejně jako jeho precizní zpracování, které nábytku mohou vdechnout jedině profesionálové, pro něž je práce se dřevem nejen zaměstnáním, ale také vášní a posláním.

Díky kolekcím a řadám obsahujícím širokou nabídku masivního dřevěného nábytku ve stejném designu a vzhledu navíc můžete tón v tónu sladit vybavení konkrétních místností, ale klidně i celého prostoru vašeho domu nebo bytu. Důvodů, proč si k sobě domů zvolit právě nábytek z masivu je mnoho. Pojďme se společně podívat na ty nejzásadnější.

Přínos pro interiér každého domova

Atmosféra prostor, jejichž součástí je nábytek z dřevěného masivu, je specifická a nenapodobitelná. To si jistě uvědomuje každý člověk s citem pro estetiku a genia loci. Na rozdíl od umělých materiálů a napodobenin dřeva, z nichž je často levný nábytek vyroben, v sobě totiž dřevo nese život a onu dlouhotrvající vůni. Také struktura dřeva, která láká k pohlazení tohoto na dotek příjemného povrchu, má své kouzlo. Na své si ale samozřejmě přijdou i ti, kterým se domů nábytek z tvrdého či měkkého masivu v přírodním provedení nehodí, nebo se jim jednoduše nelíbí.

Obchody, jako je například internetový obchod drevenakrajina.cz, totiž nabízejí snad nekonečné množství možností barevných provedení tohoto typu nábytku. Od jednobarevných modelů s povrchovou úpravou v klasických barvách, jako je černá, bílá či šedá, až po kombinace několika barev či barevného laku a prvků v přírodním vzhledu. Ať už máte svůj domov zařízený v jakémkoliv stylu a designu, nábytek z dřevěného masivu může charakter jeho interiéru jen pozvednout.

Kvalita nábytku z masivního dřeva 

V oblíbených obchodech, které vyrábějí a prodávají nábytek z masivního dřeva, naleznete neuvěřitelně širokou nabídku nádherného nábytku v originálním designu, který si zamilujete. Čeká na vás příjemné prostředí pro online nakupování stylového vybavení do vašeho domova. Velkou výhodou je ale i profesionální zákaznický servis, který v případě potřeby dokáže zodpovědět kterýkoliv váš dotaz týkající se produktů, nebo požadavek v rámci vaší objednávky.

Použití nezávadných a ekologických materiálů, které jsou šetrné jak k životnímu prostředí, tak k lidskému zdraví, je v dobrých obchodech s dřevěným nábytkem samozřejmostí, a zaručuje vysokou kvalitu, a tím pádem také životnost výrobků.

V profesionálních obchodech, o nichž se zmiňujeme výše, se také nemusíte obávat zaplatit svůj nákup online a předem. Bezpečná doprava objednaného zboží až k vám domů je taktéž rozhodně jednou z věcí, kterou jistě oceníte, ať už zařizujete ložnici, dětský pokoj nebo třeba kupujete masivní psací stůl do své kanceláře či domácí pracovny.


Zákaznické centrum innogy se přestěhovalo

Dnes v 07:01

Z Chodova na Pankrác se přestěhovalo zákaznické centrum innogy.

Evropská města přicházejí se strategiemi boje s klimatickou změnou. Jak je na tom Praha?

Včera v 10:46

Prohlubující se klimatická krize vede v posledních letech k přijímání úmluv, strategií a opatření, které mají za úkol snížit negativní dopady, jež má lidská činnost na naši planetu, a adaptovat se na ty změny, které již nelze zvrátit. V evropském kontextu tyto snahy zastřešuje hojně kvitovaná...

Noční myopie ohrožuje zrak řidičů zejména na podzim i v zimě

Včera v 10:39

Nevlídné počasí nás nutí v tomto období trávit více času doma. Jsou ale povinnosti, jako je práce nebo škola, kterým se utéct jednoduše nedá. Pokud tak pravidelně usedáte za volant, buďte v těchto měsících obzvlášť opatrní. Kvůli snížené viditelnosti způsobené mlhou, brzkou tmou nebo mokrou...

Výstava: Andělíčci, Andělé …a Andělky

Včera v 08:08

Až do Nového roku najdete v Praze 3, ve vinotéce a galerii U Posledního soudu výstavu obrazů, kreseb, šperků, keramiky a skla.

Další články
Nahoru