Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 7°C
Zítra Pátek - skorojasno 2°C
Čtvrtek 2. 12. 2021
Svátek má Blanka
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zařiďte si domov tak, aby nikdy nevyšel z módy. Jak? Kvalitním a ručně vyráběným nábytkem z masivu
Ilustrační foto: archiv

Zařiďte si domov tak, aby nikdy nevyšel z módy. Jak? Kvalitním a ručně vyráběným nábytkem z masivu

Vybavujete-li svůj dům či byt novým nábytkem a přemýšlíte nad tím, který materiál bude tím nejlepším, aby váš domov vypadal skvěle a stylově po dlouhá léta, máme pro vás skvělý tip. Nábytek z masivu. Spojení kvalitního a přírodního materiálu totiž z módy nevyjde nikdy. Stejně jako jeho precizní zpracování, které nábytku mohou vdechnout jedině profesionálové, pro něž je práce se dřevem nejen zaměstnáním, ale také vášní a posláním.

Díky kolekcím a řadám obsahujícím širokou nabídku masivního dřevěného nábytku ve stejném designu a vzhledu navíc můžete tón v tónu sladit vybavení konkrétních místností, ale klidně i celého prostoru vašeho domu nebo bytu. Důvodů, proč si k sobě domů zvolit právě nábytek z masivu je mnoho. Pojďme se společně podívat na ty nejzásadnější.

Přínos pro interiér každého domova

Atmosféra prostor, jejichž součástí je nábytek z dřevěného masivu, je specifická a nenapodobitelná. To si jistě uvědomuje každý člověk s citem pro estetiku a genia loci. Na rozdíl od umělých materiálů a napodobenin dřeva, z nichž je často levný nábytek vyroben, v sobě totiž dřevo nese život a onu dlouhotrvající vůni. Také struktura dřeva, která láká k pohlazení tohoto na dotek příjemného povrchu, má své kouzlo. Na své si ale samozřejmě přijdou i ti, kterým se domů nábytek z tvrdého či měkkého masivu v přírodním provedení nehodí, nebo se jim jednoduše nelíbí.

Obchody, jako je například internetový obchod drevenakrajina.cz, totiž nabízejí snad nekonečné množství možností barevných provedení tohoto typu nábytku. Od jednobarevných modelů s povrchovou úpravou v klasických barvách, jako je černá, bílá či šedá, až po kombinace několika barev či barevného laku a prvků v přírodním vzhledu. Ať už máte svůj domov zařízený v jakémkoliv stylu a designu, nábytek z dřevěného masivu může charakter jeho interiéru jen pozvednout.

Kvalita nábytku z masivního dřeva 

V oblíbených obchodech, které vyrábějí a prodávají nábytek z masivního dřeva, naleznete neuvěřitelně širokou nabídku nádherného nábytku v originálním designu, který si zamilujete. Čeká na vás příjemné prostředí pro online nakupování stylového vybavení do vašeho domova. Velkou výhodou je ale i profesionální zákaznický servis, který v případě potřeby dokáže zodpovědět kterýkoliv váš dotaz týkající se produktů, nebo požadavek v rámci vaší objednávky.

Použití nezávadných a ekologických materiálů, které jsou šetrné jak k životnímu prostředí, tak k lidskému zdraví, je v dobrých obchodech s dřevěným nábytkem samozřejmostí, a zaručuje vysokou kvalitu, a tím pádem také životnost výrobků.

V profesionálních obchodech, o nichž se zmiňujeme výše, se také nemusíte obávat zaplatit svůj nákup online a předem. Bezpečná doprava objednaného zboží až k vám domů je taktéž rozhodně jednou z věcí, kterou jistě oceníte, ať už zařizujete ložnici, dětský pokoj nebo třeba kupujete masivní psací stůl do své kanceláře či domácí pracovny.


Nadační fond Dvojka srdcem pomáhá s energiemi lidem ve finanční tísni

Včera ve 22:19

Invalidní důchodkyni, která se kvůli novým zvýšeným zálohám na energie ocitla náhle v nouzi, pomohl Nadační fond Dvojka srdcem s jejich uhrazením. Praha 2 o tom informovala v tiskové zprávě.

Začátkem prosince nepoteče voda v těchto městských částech

29. listopadu 2021 v 10:46

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na začátek prosince. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Praha 6 na jaře a v létě rozkvete, radnice připravuje nové záhony

28. listopadu 2021 v 09:58

V Praze 6 na jaře rozkvetou nové záhony. Jejich přípravu v listopadu zahájil odbor životního prostředí radnice. Přibudou záhony trvalek, letniček i nové květnaté pásy.

Praha 12 zve na Příběhy našich sousedů

26. listopadu 2021 ve 12:05

Prezentace projektu Příběhy našich sousedů se koná v pondělí 29. listopadu od 17 hodin v Modřanském biografu.

Další články
Nahoru