Dnes Středa - jasno 22°C
Zítra Čtvrtek - jasno 25°C
Středa 18. 5. 2022
Svátek má Nataša
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zařiďte si domov tak, aby nikdy nevyšel z módy. Jak? Kvalitním a ručně vyráběným nábytkem z masivu
Ilustrační foto: archiv

Zařiďte si domov tak, aby nikdy nevyšel z módy. Jak? Kvalitním a ručně vyráběným nábytkem z masivu

Vybavujete-li svůj dům či byt novým nábytkem a přemýšlíte nad tím, který materiál bude tím nejlepším, aby váš domov vypadal skvěle a stylově po dlouhá léta, máme pro vás skvělý tip. Nábytek z masivu. Spojení kvalitního a přírodního materiálu totiž z módy nevyjde nikdy. Stejně jako jeho precizní zpracování, které nábytku mohou vdechnout jedině profesionálové, pro něž je práce se dřevem nejen zaměstnáním, ale také vášní a posláním.

Díky kolekcím a řadám obsahujícím širokou nabídku masivního dřevěného nábytku ve stejném designu a vzhledu navíc můžete tón v tónu sladit vybavení konkrétních místností, ale klidně i celého prostoru vašeho domu nebo bytu. Důvodů, proč si k sobě domů zvolit právě nábytek z masivu je mnoho. Pojďme se společně podívat na ty nejzásadnější.

Přínos pro interiér každého domova

Atmosféra prostor, jejichž součástí je nábytek z dřevěného masivu, je specifická a nenapodobitelná. To si jistě uvědomuje každý člověk s citem pro estetiku a genia loci. Na rozdíl od umělých materiálů a napodobenin dřeva, z nichž je často levný nábytek vyroben, v sobě totiž dřevo nese život a onu dlouhotrvající vůni. Také struktura dřeva, která láká k pohlazení tohoto na dotek příjemného povrchu, má své kouzlo. Na své si ale samozřejmě přijdou i ti, kterým se domů nábytek z tvrdého či měkkého masivu v přírodním provedení nehodí, nebo se jim jednoduše nelíbí.

Obchody, jako je například internetový obchod drevenakrajina.cz, totiž nabízejí snad nekonečné množství možností barevných provedení tohoto typu nábytku. Od jednobarevných modelů s povrchovou úpravou v klasických barvách, jako je černá, bílá či šedá, až po kombinace několika barev či barevného laku a prvků v přírodním vzhledu. Ať už máte svůj domov zařízený v jakémkoliv stylu a designu, nábytek z dřevěného masivu může charakter jeho interiéru jen pozvednout.

Kvalita nábytku z masivního dřeva 

V oblíbených obchodech, které vyrábějí a prodávají nábytek z masivního dřeva, naleznete neuvěřitelně širokou nabídku nádherného nábytku v originálním designu, který si zamilujete. Čeká na vás příjemné prostředí pro online nakupování stylového vybavení do vašeho domova. Velkou výhodou je ale i profesionální zákaznický servis, který v případě potřeby dokáže zodpovědět kterýkoliv váš dotaz týkající se produktů, nebo požadavek v rámci vaší objednávky.

Použití nezávadných a ekologických materiálů, které jsou šetrné jak k životnímu prostředí, tak k lidskému zdraví, je v dobrých obchodech s dřevěným nábytkem samozřejmostí, a zaručuje vysokou kvalitu, a tím pádem také životnost výrobků.

V profesionálních obchodech, o nichž se zmiňujeme výše, se také nemusíte obávat zaplatit svůj nákup online a předem. Bezpečná doprava objednaného zboží až k vám domů je taktéž rozhodně jednou z věcí, kterou jistě oceníte, ať už zařizujete ložnici, dětský pokoj nebo třeba kupujete masivní psací stůl do své kanceláře či domácí pracovny.


Pohádkový dětský den v Centrálním parku

Včera v 15:01

Královna Madlénka, král králíků, čarodějův učeň nebo velká ninja dráha. Praha 13 připravila dětem Dětský den.

Sousedské setkání se starostou na Čapadle

Včera v 11:26

Podpořit školní hudební talenty a užít si jedinečnou odpočinkovou zónu s krásnými výhledy můžete zítra mezi 17. a 19. hodinou.

Letenský muzejní den

Včera v 11:15

Národní zemědělské muzeum každoročně slaví Mezinárodní den muzeí. Vstup do všech expozic a výstav je v tento den, 18. května, zdarma.

Putovní výstavu o českém velikánovi Ludvíku Očenáškovi najdete v Praze 5

Včera v 09:39

Praha 5 ve spolupráci s Litevským velvyslanectvím společně vytvořili unikátní vzdělávací projekt, zaměřený na osobnost Ludvíka Očenáška, jehož pamětní deska se nachází na budově Litevského velvyslanectví.

Nové beachvolejbalové hřiště ve škole Prahy 4

Včera v 07:50

Na zahradě Základní školy Jílovská v Praze 4 bylo vybudováno na místě staré nevyužívané antuky zcela nové hřiště pro beachvolejbal.

Pro děti: Námořníci na Petynce

Včera v 06:54

Praha 6 zve všechny děti i jejich rodiče na Den dětí 4. června od 10 do 18 hodin na koupališti Petynka. Vstup je zdarma.

S Prahou 4 na výlet

Včera v 06:20

Výletní plavba po Vltavě pro rodiny cizinců i Čechů s dětmi (1–2 děti od 2 do 10 let) se uskuteční 7. června od 15 do cca 17 hodin. Odplouvá se z přístaviště č. 15 – náplavka při ulici Na Františku. Pro přihlášené je plavba zdarma.

Pražská Anglo-americká vysoká škola pořádá virtuální dny otevřených dveří

16. května 2022 v 10:31

Od dubna do června se na Anglo-americké vysoké škole v Praze (AAU) konají virtuální dny otevřených dveří. Pražská AAU nabízí obory, jako jsou právo, mezinárodní vztahy nebo business, se špičkovou českou a americkou akreditací (WASC). Ta byla AAU přiznána jako první neamerické akademické...

Festival muzejních nocí na téma Velké Prahy v knihovně

16. května 2022 v 09:42

Noční program pro celou rodinu připravila Městská knihovna v Praze na pátek 10. června 2022 v budově Ústřední knihovny na Mariánském náměstí. Výstavy, restaurátorský koutek, koncert, hraní her i vycházky po okolí knihovny čekají na návštěvníky od 17 do 22 hodin. Společným tématem je sté výročí...

Baráčnické vítání léta

16. května 2022 v 09:05

Praha 15 zve na Baráčnické vítání léta v neděli 19. června. 

Další články
Nahoru