Dnes Neděle - jasno 29°C
Zítra Pondělí - skorojasno 33°C
Neděle 26. 6. 2022
Svátek má Adriana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zapomněli jste něco koupit? Obraťte se na FREŠ Delivery
Foto: FREŠ Delivery

Zapomněli jste něco koupit? Obraťte se na FREŠ Delivery

Nový český start-up FREŠ Delivery slibuje doručení objednávky po Praze do 15 minut. Nabízí expresní nákupy potravin snadno a rychle pomocí aplikace. 

Nový start-up FREŠ vám doručí „nouzové“ potraviny přímo k vašim dveřím rychleji, než se stačíte obléknout. Vyřeší tak například problém zapomenutých ingrediencí, pro které byste museli běžet do nejbližší večerky. V aplikaci FREŠ najdete vše, co koupíte v místním obchodě s potravinami – těstoviny, vodu, cukrovinky, ale také alkoholické nápoje, víno, pivo a další občerstvení.

„Jsme schopni doručit objednávku do 15 minut, a přitom nenavyšovat cenu potravin nad běžnou cenu na trhu. Nakoupíte tedy za stejnou cenu jako v klasickém online či kamenném obchodě. Za dodání je účtován poplatek jen 29 korun, a navíc nakupujete bez minimální objednávky,” shrnuje benefity Margarita Koropová, spoluzakladatelka FREŠ Delivery.

FREŠ provozuje v rámci Prahy vlastní centra pro mikro zásobování – nazývaná „cloudové obchody“ a díky nim je svým zákazníkům vždy nablízku. Má také svůj vlastní inventář produktů a disponuje flotilou doručovatelů. V současné době je možné využít službu v oblasti Prahy 2 a některých vybraných částech Prahy 1, 3, 4 a 8.

V západní Evropě již funguje několik provozovatelů cloudových obchodů a tým FREŠ věří, že si službu expresních nákupů díky jednoduché mobilní aplikaci a prozákaznickému přístupu oblíbí i čeští zákazníci. Aplikaci je již nyní možné stahovat na App Store a Google Play.

Do konce roku 2021 plánuje společnost otevřít v Praze nejméně 10 cloudových obchodů (skladů) a do dalších zemí střední a východní Evropy se může rozšířit již v lednu 2022.

Více o aplikaci naleznete na: https://fres.delivery


Autor: TZ, red

EY Světovým podnikatelem roku 2022 se stal Gaston Taratuta z Argentiny

10. června 2022 v 19:44

Vítězem letošního světového finále soutěže EY Podnikatel roku byl na slavnostním ceremoniálu v monackém Salle des Étoiles vyhlášen Gaston Taratuta, zakladatel a generální ředitel argentinské společnosti Aleph Group, Inc. Soutěže se zúčastnilo více než 350 podnikatelů, Gaston Taratuta byl vybrán...

Skanska spouští prodej vysočanského bytového domu Alfred

6. června 2022 v 07:54

Společnost Skanska zahajuje prodej bytů v dalším domě druhé etapy projektu čtvrť Emila Kolbena. Bytový dům Alfred vyroste na 11 tisících m2 a nabídne 179 bytových jednotek. Výstavba začne ke konci letošního roku a její dokončení se předpokládá v roce 2025. 

Téměř tři čtvrtiny sporů se zahraničními prodejci loni vyřešilo ESC

30. května 2022 v 11:40

Čeští spotřebitelé se loni dočkali výrazné pomoci od Evropského spotřebitelského centra (ESC). Jeho právníci úspěšně vyřešili 72 procent jejich sporů s podnikateli z jiných zemí Evropské unie, Norska, Islandu a Velké Británie, a to hlavně v oblasti nákupů přes internet. Nejvyšší mimosoudně...

Konference ve Slovanském domě se zaměřila na digitalizaci a kryptoměny

24. května 2022 v 11:44

Jaký vliv a dopady má digitalizace na vzdělání, životní prostředí a platební systémy? Světoví experti a osobnosti na oblasti informačních technologií, bankovnictví i umění o tématu diskutovali na prestižní mezinárodní konferenci o digitalizaci a kryptoměnách – Platon Life Global Digital Ecosystem...

V dubnu vzniklo 2256 společností, nejméně od září loňského roku

24. května 2022 v 10:34

V dubnu vzniklo v České republice 2 256 obchodních společností, což je o 329 méně než v březnu a zároveň nejméně od září minulého roku. Zároveň v dubnu zaniklo 990 společností, o 123 méně než v březnu a nejméně od října 2017. V Česku tak minulý měsíc přibylo 1 266 obchodních společností. Vyplývá...

Další články
Nahoru