Dnes Středa - jasno -8°C
Zítra Čtvrtek - jasno -7°C
Středa 8. 2. 2023
Svátek má Milada
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zápasy pražských fotbalových klubů na vašem tiketu
Pražský sportKomerční sdělení
Ilustrační foto: Willard/Fotky&Foto

Zápasy pražských fotbalových klubů na vašem tiketu

Praha je kolébkou celé řady nejproslulejších fotbalových týmů – kromě takových legend jakými jsou Slavia a Sparta patří samozřejmě mezi nejlepší a nejtradičnější kluby Bohemians 1905, Dukla či Viktoria Žižkov. A právě na zápasy všech těchto týmů si můžete kdykoliv vsadit u některé z předních sázkových kanceláří – řeč je zejména o Tipsportu, Fortuně, Chance a SYNOT TIPu. Následující řádky pak budou věnovány tomu, na jaké konkrétní příležitosti si můžete u svých oblíbených pražských fotbalových klubů vsadit.

Naprostou klasikou jsou sázky na výsledek, u nichž asi není potřeba nic sáhodlouze vysvětlovat – prostě si vsadíte, kdo se stane vítězem utkání, případně zdali zápas náhodou neskončí remízou. Stejně tak vsázet můžete i na přesné skóre, jež bude na světelné tabuli svítit po odehrání celého zápasu či na to, kolik gólů v zápase celkem padne. V neposlední řadě tu jsou evropské handicapy, jež dávají outsiderovi utkání brankový náskok, a dle jeho výše jsou vypočítávány kurzy. Ty nejlepší sázkové kanceláře, jež lze najít v porovnání na stránce betserver.cz, pak pravidelně vypisují velké množství těchto klasických handicapů.

Dalším tipem na zápas vašeho oblíbeného pražského fotbalového klubu může být sázka bez remízy – pokud by utkání přeci jenom skončilo remízou, tak vám bude vrácen vklad, případně tip bude vyhodnocen kurzem 1,00. Sázet lze samozřejmě i na výsledky jednotlivých poločasů, případně na tiket můžete přidat dvojtip, jehož cílem je uhádnout, jak zápas dopadne, akorát s tím drobným rozdílem oproti normálu, že k tomu máte hned dvě šance – vsadit tedy můžete, že zápas skončí výhrou domácích, případně remízou (v obou těchto případech se sázka stane úspěšnou). Sázkovky navíc nabízejí rozkouskování zápasu nejenom na jednotlivé poločasy, ale i na segmenty po 15 minutách – na tiket lze tedy přidat kupříkladu sázku na počet gólů mezi 16. a 30. minutou.

Více sázek v jedné a sázky na střelce

Mezi další zajímavé příležitosti, jež se mohou ocitnout na vašem tiketu podaném na některý ze zápasů vašeho oblíbeného pražského týmu, jsou odhady, zdali každý z týmů dá v zápase gól či které z mužstev vyhraje alespoň jeden poločas. Zábavu ze sázení navíc můžete ještě znásobit tím, že vytvoříte zajímavý mix sázkových příležitostí. Konkrétně za pozornost stojí třeba zahrnutí sázky v podobě dvojtipu a tipu na počet gólů do jedné sázkové příležitosti. S touto atraktivní sázkou se lze setkat u SYNOT TIPu.

Opomenout nesmíme pochopitelně ani sázky na individuální výkony hráčů v jednotlivých zápasech. Jmenovitě váš tiket můžete obohatit i o tip na úspěšného střelce v daném utkání. Věříte tomu, že nejlepší střelec ligy vzejde z některého z pražských výběrů? Potom tuto svou víru můžete přetavit v sázku na nejlepšího střelce ligy, kterou sázkové kanceláře rovněž vypisují.

Na jaké české soutěže s účastí pražských týmů lze sázet?

Určitě vás zajímá též to, na jaké konkrétní české fotbalové soutěže lze vsázet? V nabídce českých sázkovek jsou vypisovány příležitosti na všechny zápasy české nejvyšší soutěže a rovněž na 2. a 3. českou ligu (MSFL, ČFL). Avšak tím nabídka zdaleka nekončí, neboť vsadit si můžete taktéž na český fotbalový pohár (MOL Cup) nebo na některý z přípravných turnajů, jež mají české zastoupení – například zimní Tipsport Cup. Mimo český rybníček můžete sázet i na všechny evropské pohárové soutěže s pražskou účastí – od Konferenční ligy až po Ligu mistrů.

V sezóně 2021/22 jste si tedy takto mohli krom výše uvedených pražských mužstev vsadit třeba ještě i na Slavoj Vyšehrad nebo Motorlet Praha.

Především však vždy myslete na to, že je potřeba sázet hlavně zodpovědně. To znamená, že sázení je nutno brát pouze jakožto zábavnou činnost během volných chvilek, nikoliv jako zdroj obživy. Zároveň je nezbytné tipovat jen v dobrém psychickém rozpoložení, nesázet pod vlivem alkoholu, dávat si pravidelné přestávky a nikdy si nepůjčovat na sázení.

Pokud stále nevíte, jak na zodpovědné sázení, tak posloužit vám může deset zásad ze stránky nabertekurz.cz.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!


Zimní hry Prahy 9

Dnes v 07:51

Zimní hry v Praze 9 pokračují. Týden plný sportovních dovedností na ledě nabídl střelbu na branku, curling a další soutěže, a dnes bude ledová plocha patřit školičce bruslení pro nejmenší. Před tím se ale můžete těšit na krasobruslařské vystoupení.

Projekt Trenéři do škol v základních školách Prahy 2 pokračuje

6. února 2023 ve 14:36

Praha 2 bude pokračovat v zapojování profesionálních trenérů do hodin tělocviku. Projekt, který radnice pilotně spustila v minulém školním roce a který finančně podporuje, tak bude fungovat i nadále.

Praha 14: Nordic walking v KC Kardašovská

5. února 2023 v 18:02

Nordic walking doslova severská chůze je dynamická chůze se speciálními sportovními holemi. Vyvinula se z lyžařského běhu a její kolébkou je Finsko.

Praha 10 si v anketě zvolí nejlepší sportovce uplynulého roku

4. února 2023 v 16:33

Městská část spustila již 9. ročník populární ankety Sportovec roku Prahy 10. Místní občané a sportovní kluby a instituce se sídlem na Desítce mohou nyní až do 19. března nominovat své kandidáty na ocenění. Soutěž je vypsána v šesti kategoriích, vítěze vybere porota do...

Sdílená kola s Lítačkou loni využilo 34 tisíc lidí

1. února 2023 v 08:36

Kombinaci veřejné dopravy a sdílených kol, kdy je možné si s platným elektronickým předplatním kuponem pro Prahu půjčit sdílené kolo na 15 minut zdarma až dvakrát denně, využilo v roce 2022 celkem 34 tisíc lidí. Celkový počet výpůjček přesáhl 567 tisíc, přičemž 81 % lidí používá tuto službu...

Prsteny pro hokejbalisty

30. ledna 2023 ve 20:17

Radnice Prahy 13 přivítala v obřadní síni hokejbalisty HC Kert Park Praha, vítěze hokejbalové extraligy 2022. Prsteny pro vítěze předali starosta David Vodrážka, spolu s místostarostkou Marcelou Plesníkovou.

S vysvědčením na kluziště zdarma

30. ledna 2023 ve 14:39

Na kluzišti Střížkov se koná zítra, 31. ledna, Dětský den. Od 12:30 hodin je vstup pro děti s vysvědčením zdarma. 

V Praze 4 se poběží o pohár starosty

30. ledna 2023 ve 14:17

Běžecký závod pro děti a dospělé na oslavu desátého ročníku Běžecké školy Prahy 4 ve čtvrtek 20. dubna v 17 až 19 hodin. Startovné je zdarma.

Za vysvědčení na brusle

30. ledna 2023 v 10:05

Kdo přinese v úterý 31. ledna od 14 do 16 hodin vysvědčení, může na Podviňáku v Praze 9 bruslit zdarma.

Zaostřete na sportovní zážitky

23. ledna 2023 ve 20:42

Také máte zimu spojenou s carvingovými obloučky, jízdou po spádnici nebo neodmyslitelným relaxem v apres ski baru? Pokud milujete pohled na zasněžené hory stejně jako zimní sporty – ať už jsou jakékoliv – máme pro vás tip, jak si tento zážitek užít na maximum. Zkrátka tak, abyste na něj dobře...

Na brusle pod žižkovskou věž

23. ledna 2023 ve 13:23

Kluziště v zahradě pod věží má 400 m2 plochy a k bruslení je může využít i veřejnost. Otevřeno je od pondělí do pátku od 15 do 20 hodin, o víkendech od 8 do 20 hodin.

Další články
Nahoru