Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - polojasno 19°C
Sobota 30. 9. 2023
Svátek má Jeroným
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zápasy pražských fotbalových klubů na vašem tiketu
Pražský sportKomerční sdělení
Ilustrační foto: Willard/Fotky&Foto

Zápasy pražských fotbalových klubů na vašem tiketu

Praha je kolébkou celé řady nejproslulejších fotbalových týmů – kromě takových legend jakými jsou Slavia a Sparta patří samozřejmě mezi nejlepší a nejtradičnější kluby Bohemians 1905, Dukla či Viktoria Žižkov. A právě na zápasy všech těchto týmů si můžete kdykoliv vsadit u některé z předních sázkových kanceláří – řeč je zejména o Tipsportu, Fortuně, Chance a SYNOT TIPu. Následující řádky pak budou věnovány tomu, na jaké konkrétní příležitosti si můžete u svých oblíbených pražských fotbalových klubů vsadit.

Naprostou klasikou jsou sázky na výsledek, u nichž asi není potřeba nic sáhodlouze vysvětlovat – prostě si vsadíte, kdo se stane vítězem utkání, případně zdali zápas náhodou neskončí remízou. Stejně tak vsázet můžete i na přesné skóre, jež bude na světelné tabuli svítit po odehrání celého zápasu či na to, kolik gólů v zápase celkem padne. V neposlední řadě tu jsou evropské handicapy, jež dávají outsiderovi utkání brankový náskok, a dle jeho výše jsou vypočítávány kurzy. Ty nejlepší sázkové kanceláře, jež lze najít v porovnání na stránce betserver.cz, pak pravidelně vypisují velké množství těchto klasických handicapů.

Dalším tipem na zápas vašeho oblíbeného pražského fotbalového klubu může být sázka bez remízy – pokud by utkání přeci jenom skončilo remízou, tak vám bude vrácen vklad, případně tip bude vyhodnocen kurzem 1,00. Sázet lze samozřejmě i na výsledky jednotlivých poločasů, případně na tiket můžete přidat dvojtip, jehož cílem je uhádnout, jak zápas dopadne, akorát s tím drobným rozdílem oproti normálu, že k tomu máte hned dvě šance – vsadit tedy můžete, že zápas skončí výhrou domácích, případně remízou (v obou těchto případech se sázka stane úspěšnou). Sázkovky navíc nabízejí rozkouskování zápasu nejenom na jednotlivé poločasy, ale i na segmenty po 15 minutách – na tiket lze tedy přidat kupříkladu sázku na počet gólů mezi 16. a 30. minutou.

Více sázek v jedné a sázky na střelce

Mezi další zajímavé příležitosti, jež se mohou ocitnout na vašem tiketu podaném na některý ze zápasů vašeho oblíbeného pražského týmu, jsou odhady, zdali každý z týmů dá v zápase gól či které z mužstev vyhraje alespoň jeden poločas. Zábavu ze sázení navíc můžete ještě znásobit tím, že vytvoříte zajímavý mix sázkových příležitostí. Konkrétně za pozornost stojí třeba zahrnutí sázky v podobě dvojtipu a tipu na počet gólů do jedné sázkové příležitosti. S touto atraktivní sázkou se lze setkat u SYNOT TIPu.

Opomenout nesmíme pochopitelně ani sázky na individuální výkony hráčů v jednotlivých zápasech. Jmenovitě váš tiket můžete obohatit i o tip na úspěšného střelce v daném utkání. Věříte tomu, že nejlepší střelec ligy vzejde z některého z pražských výběrů? Potom tuto svou víru můžete přetavit v sázku na nejlepšího střelce ligy, kterou sázkové kanceláře rovněž vypisují.

Na jaké české soutěže s účastí pražských týmů lze sázet?

Určitě vás zajímá též to, na jaké konkrétní české fotbalové soutěže lze vsázet? V nabídce českých sázkovek jsou vypisovány příležitosti na všechny zápasy české nejvyšší soutěže a rovněž na 2. a 3. českou ligu (MSFL, ČFL). Avšak tím nabídka zdaleka nekončí, neboť vsadit si můžete taktéž na český fotbalový pohár (MOL Cup) nebo na některý z přípravných turnajů, jež mají české zastoupení – například zimní Tipsport Cup. Mimo český rybníček můžete sázet i na všechny evropské pohárové soutěže s pražskou účastí – od Konferenční ligy až po Ligu mistrů.

V sezóně 2021/22 jste si tedy takto mohli krom výše uvedených pražských mužstev vsadit třeba ještě i na Slavoj Vyšehrad nebo Motorlet Praha.

Především však vždy myslete na to, že je potřeba sázet hlavně zodpovědně. To znamená, že sázení je nutno brát pouze jakožto zábavnou činnost během volných chvilek, nikoliv jako zdroj obživy. Zároveň je nezbytné tipovat jen v dobrém psychickém rozpoložení, nesázet pod vlivem alkoholu, dávat si pravidelné přestávky a nikdy si nepůjčovat na sázení.

Pokud stále nevíte, jak na zodpovědné sázení, tak posloužit vám může deset zásad ze stránky nabertekurz.cz.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!


Plavecké závody O pohár MČ Praha 1

27. září 2023 v 09:31

Tradiční plavecké závody O pohár MČ Praha 1 se uskuteční v sobotu 7. října od 14:00 hodin v bazénu Tyršova domu.

Akcí Rozjedeme to na Žofíně začal Evropský týden sportu

25. září 2023 v 09:30

V sobotu 23. září začal ve všech evropských zemích již 9. ročník Evropského týdne sportu. V České republice odstartoval akcí Rozjedeme to na Žofíně, současně s připomenutím výročí 75 let od založení Světové zdravotnické organizace. Více než 500 účastníků včetně řady významných osobností upozornilo...

Praha 4: Street sports před Kongresovým centrem

23. září 2023 v 19:18

Praha 4 zve v neděli 24. září od 15 hodin na ukázky Street sports před Kongresovým centrem Praha u vchodu číslo 4.

Plavejte v Praze 1

21. září 2023 v 07:18

V sobotu 7. října se koná tradiční plavání O pohár městské části Praha 1. Začíná se ve 14 hodin.

Pochod kolem Prahy 14

19. září 2023 v 07:10

Turistický pochod „14 km kolem Prahy 14“ se koná v sobotu 14. října. Start na malý okruh je od 8:30 do 15 hodin a na velký okruh od 8:30 do 12 hodin před restaurací Club Slavoj v Hloubětínské ulici.

Univerzitní hokejový klub Engineers Prague má novou identitu

17. září 2023 ve 14:15

Klub Engineers Prague prošel před startem pátého ročníku Univerzitní ligy ledního hokeje výraznou změnou. Kromě úpravy oficiálního názvu na ČVUT Engineers Prague se mění i klubové logo. To je inspirováno právě znakem Českého vysokého učení technického v Praze, které se stane primárně...

Praha 14: Závody na inline bruslích

16. září 2023 v 16:59

Vezměte brusle a odrážedla a přijďte ve středu 20. září v 15 hodin zazávodit. Pro malé je zařazena jízda na odrážedle, připraven je bohatý doprovodný program.

Turnaj v boxu o pohár Prahy 14

15. září 2023 v 09:35

První amatérský turnaj v boxu ve koná na Plechárně v pátek 22. září.

Průzkum: 91 procent učitelů tělocviku pozoruje upadající kondici dětí

7. září 2023 ve 12:47

Množí se počet omluvenek z hodin tělesné výchovy na základních a středních školách, fyzická zdatnost s pohybovou gramotností se významně zhoršují a školy v čele se státem nevěnují tomuto problému dostatečnou pozornost. Takové jsou výsledky průzkumu, který iniciovala nově vzniklá Asociace trenérů a...

Sportovní odpoledne na Folimance

7. září 2023 v 08:06

Ve středu 13. září se od 15 do 18 hodin koná na Folimance sportovní odpoledne. Uvidíte ukázky bikeride a parkour show.

Praha přivítá desátý ročník běžeckých závodů NN NIGHT RUN PRAHA

5. září 2023 v 08:00

V sobotu 9. září odstartuje na pražské Letné desátý ročník NN NIGHT RUN PRAHA, včetně oblíbeného charitativního běhu AVON BĚH a zážitkového nočního běhu NN NIGHT RUN. Na registrované běžce čeká v průběhu dne celkem pět závodů, a to jak pro dospělé, tak i nejmenší sportovce. Novým lokálním...

Oběhněte Folimanku

3. září 2023 v 07:47

Praha 2 zve na orientační běh pro veřejnost.

Nový skatepark na Lužinách se otevře v říjnu

2. září 2023 v 05:54

Praha 13 dokončuje nový skatepark na Lužinách, větší a modernější areál, který nahradí původní skatepark. Ten po dvaceti letech dosloužil. Nový volnočasový areál bude určen nejen skateboardistům, využívat jej budou moci také vyznavači in-line bruslí, kol a koloběžek.

Lhotecký běh: Změřte síly se starostou i farářem

28. srpna 2023 v 10:12

Lesopark ve Lhotce rozpohybuje v sobotu 9. září Lhotecký běh. Sedmý ročník tradiční akce pozve k běhu děti, dospělé, seniory, dokonce i lhoteckého faráře a starostu Prahy 4.

Hravé odpoledne v bazénu: Praha 1 podporuje plavání dětí

24. srpna 2023 v 15:14

Plavecká škola a oddíl Swim Smooth pro děti připravila náborovou ochutnávku plavecké lekce. Na děti čekají zábavná stanoviště s úkoly, kde hravou formou zjistí, zda v nich dřímá plavecký talent.

Další články
Nahoru