Dnes Středa - prehanky-dest 24°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 29°C
Středa 29. 6. 2022
Svátek má Petr a Pavel
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zápasy pražských fotbalových klubů na vašem tiketu
Pražský sportKomerční sdělení
Ilustrační foto: Willard/Fotky&Foto

Zápasy pražských fotbalových klubů na vašem tiketu

Praha je kolébkou celé řady nejproslulejších fotbalových týmů – kromě takových legend jakými jsou Slavia a Sparta patří samozřejmě mezi nejlepší a nejtradičnější kluby Bohemians 1905, Dukla či Viktoria Žižkov. A právě na zápasy všech těchto týmů si můžete kdykoliv vsadit u některé z předních sázkových kanceláří – řeč je zejména o Tipsportu, Fortuně, Chance a SYNOT TIPu. Následující řádky pak budou věnovány tomu, na jaké konkrétní příležitosti si můžete u svých oblíbených pražských fotbalových klubů vsadit.

Naprostou klasikou jsou sázky na výsledek, u nichž asi není potřeba nic sáhodlouze vysvětlovat – prostě si vsadíte, kdo se stane vítězem utkání, případně zdali zápas náhodou neskončí remízou. Stejně tak vsázet můžete i na přesné skóre, jež bude na světelné tabuli svítit po odehrání celého zápasu či na to, kolik gólů v zápase celkem padne. V neposlední řadě tu jsou evropské handicapy, jež dávají outsiderovi utkání brankový náskok, a dle jeho výše jsou vypočítávány kurzy. Ty nejlepší sázkové kanceláře, jež lze najít v porovnání na stránce vseosazeni.cz, pak pravidelně vypisují velké množství těchto klasických handicapů.

Dalším tipem na zápas vašeho oblíbeného pražského fotbalového klubu může být sázka bez remízy – pokud by utkání přeci jenom skončilo remízou, tak vám bude vrácen vklad, případně tip bude vyhodnocen kurzem 1,00. Sázet lze samozřejmě i na výsledky jednotlivých poločasů, případně na tiket můžete přidat dvojtip, jehož cílem je uhádnout, jak zápas dopadne, akorát s tím drobným rozdílem oproti normálu, že k tomu máte hned dvě šance – vsadit tedy můžete, že zápas skončí výhrou domácích, případně remízou (v obou těchto případech se sázka stane úspěšnou). Sázkovky navíc nabízejí rozkouskování zápasu nejenom na jednotlivé poločasy, ale i na segmenty po 15 minutách – na tiket lze tedy přidat kupříkladu sázku na počet gólů mezi 16. a 30. minutou.

Více sázek v jedné a sázky na střelce

Mezi další zajímavé příležitosti, jež se mohou ocitnout na vašem tiketu podaném na některý ze zápasů vašeho oblíbeného pražského týmu, jsou odhady, zdali každý z týmů dá v zápase gól či které z mužstev vyhraje alespoň jeden poločas. Zábavu ze sázení navíc můžete ještě znásobit tím, že vytvoříte zajímavý mix sázkových příležitostí. Konkrétně za pozornost stojí třeba zahrnutí sázky v podobě dvojtipu a tipu na počet gólů do jedné sázkové příležitosti. S touto atraktivní sázkou se lze setkat u SYNOT TIPu.

Opomenout nesmíme pochopitelně ani sázky na individuální výkony hráčů v jednotlivých zápasech. Jmenovitě váš tiket můžete obohatit i o tip na úspěšného střelce v daném utkání. Věříte tomu, že nejlepší střelec ligy vzejde z některého z pražských výběrů? Potom tuto svou víru můžete přetavit v sázku na nejlepšího střelce ligy, kterou sázkové kanceláře rovněž vypisují.

Na jaké české soutěže s účastí pražských týmů lze sázet?

Určitě vás zajímá též to, na jaké konkrétní české fotbalové soutěže lze vsázet? V nabídce českých sázkovek jsou vypisovány příležitosti na všechny zápasy české nejvyšší soutěže a rovněž na 2. a 3. českou ligu (MSFL, ČFL). Avšak tím nabídka zdaleka nekončí, neboť vsadit si můžete taktéž na český fotbalový pohár (MOL Cup) nebo na některý z přípravných turnajů, jež mají české zastoupení – například zimní Tipsport Cup. Mimo český rybníček můžete sázet i na všechny evropské pohárové soutěže s pražskou účastí – od Konferenční ligy až po Ligu mistrů.

V sezóně 2021/22 jste si tedy takto mohli krom výše uvedených pražských mužstev vsadit třeba ještě i na Slavoj Vyšehrad nebo Motorlet Praha.

Především však vždy myslete na to, že je potřeba sázet hlavně zodpovědně. To znamená, že sázení je nutno brát pouze jakožto zábavnou činnost během volných chvilek, nikoliv jako zdroj obživy. Zároveň je nezbytné tipovat jen v dobrém psychickém rozpoložení, nesázet pod vlivem alkoholu, dávat si pravidelné přestávky a nikdy si nepůjčovat na sázení.

Pokud stále nevíte, jak na zodpovědné sázení, tak posloužit vám může deset zásad ze stránky nabertekurz.cz.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!


Souboje firem, záchranářů či bankéřů. UniCredit Pražská štafeta se po třech letech vrací

22. června 2022 v 17:00

Unikátní týmový závod UniCredit Pražská štafeta je po třech letech zpět. Oblíbený běh, v němž si přátelé či kolegové mohou na čtyřech pětikilometrových úsecích v parku Stromovka změřit síly s ostatními, odstartuje ve čtvrtek 23. června od 18 hodin na Výstavišti...

Praha 4 vymění povrchy ve volnočasovém areálu v Podolské, sportoviště budou uzavřena

10. června 2022 v 07:50

Praha 4 zahájí od pondělí 13. června kompletní výměnu sportovních povrchů ve volnočasovém areálu v Podolské ulici. Oprava se dotkne obou sportovišť, jak fotbalového hřiště, tak i multifunkčního tartanového hřiště. Po celou dobu prací budou obě herní plochy...

Seminář o bezpečnosti sportu s trenéry a vedením klubů. Zváni jsou i rodiče

7. června 2022 v 07:19

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) pořádá společně s Unií českých fotbalových trenérů veřejně přístupný seminář Bezpečnost sportu a týmová dynamika. Uskuteční se ve středu 22. června od 9 do 17 hodin v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře v Praze.

Volejbalový turnaj za lepší svět se uskuteční v areálu Hostivařské přehrady

6. června 2022 v 16:25

Na dvě desítky smíšených týmů mužů i žen z byznysu i neziskového sektoru v Česku se zapojí do hry za globální cíle od OSN. O titul šampiona turnaje v amatérském plážovém volejbale SDGs Beach Volleyball Cup 2022 se utkají již v pátek 10. června. Jedním ze soutěžních týmů jsou i Uprchlíci &...

V Lysolajích se bude běhat

3. června 2022 ve 13:25

  Čtrnáctý ročník Lysolajského běhu se koná ve čtvrtek 9. června.  

Sportovní den Prahy 2

1. června 2022 v 06:13

Sportovní den Prahy 2 Urban Challenge Kids s Komwagem se koná v pátek 10. června od 14 do 19 hodin.

Světová cyklojízda projede Prahou a oslaví Den kola

25. května 2022 v 10:47

Podpořit městskou cyklistiku, vzájemný respekt v ulicích i důležitost udržitelné dopravy má Světová cyklojízda, která se koná v neděli 5. června.

Turnaj v nohejbalu o pohár starosty

25. května 2022 v 05:52

Tradiční turnaj pořádá radnice Prahy 1 v sobotu 28. května.

Běželo se pro Paměť národa

24. května 2022 v 10:20

O víkendu 21. a 22. května se uskutečnily hlavní závody Běhu pro Paměť národa. V Praze, Brně a na dalších devíti místech po celé republice se běželo za všechny, kteří se nevzdali. Akce se zúčastnilo přes 1500 běžců, z toho 800 běželo v pražské oboře...

V Braníku budou bojovat malí hasiči

19. května 2022 v 08:15

SDH Praha – Braník a TFA tým Praha zvou na 2. závod Dětské ligy TFA Praha 2022 do pražského Braníku.

Hokejový šampionát ve Žlutých lázních

17. května 2022 ve 14:45

Areál Žluté lázně v Praze 4 – Podolí se opět proměňuje v hokejovou fanouškovskou základnu. Od středy 18. května mohou všichni milovníci hokeje přijít a užít si zápasy společně u jídla a pití. Mistrovství světa v hokeji ve Finsku je možné sledovat na plátně ve stanu za...

Další články
Nahoru