Dnes Čtvrtek - oblacno 3°C
Zítra Pátek - oblacno 0°C
Čtvrtek 7. 12. 2023
Svátek má Ambrož, Benjamín
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Zaparkoval skútr na parkovišti strážníků

Botičku nasadila hlídka strážníků na skútr, který neměl na místech vyhrazených pro služební auta v Opletalově ulici, co pohledávat. Krátce před půlnocí se pak na strážníky obrátil muž a požádal je o její odstranění.

Po projednání přestupku a sejmutí botičky hlídka 45letého muže, který zjevně požil alkohol – špatná artikulace, motorika i typický odér, důrazně upozornila na to, že v tomto stavu řídit nesmí. Muž vše strážníkům odkýval, odtlačil skútr do modré zóny ve Washingtonově ulici a odešel. Jenže se za pár minut k němu vrátil, nasadil helmu a odjel.

V Rumunské ulici ho autohlídka zastavila. Na radu právního zástupce se řidič na místě odmítl podrobit jak testu na alkohol, tak na drogy. Případem se nyní zabývají policisté.
Autor: Cen

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru