dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Pražská kultura

Zamilovaná KnihoBudka v BB Centru

BB Centrum představí svou KnihoBudku v Baarově parku na svatého Valentýna v novém. Úspěšná veřejná knihovna vymění částečně svůj knižní repertoár a nabídne až do konce února čtenářům knihy s romantickou tématikou. Na své si přijdou čtenářky nejen červené knihovny ale i skutečných životních příběhů.

Návštěvníci Baarova parku, zaměstnanci a nájemci BB Centra, ale také široká veřejnost si mohou od pátku 12. února do konce měsíce vypůjčit v KnihoBudce v Baarově parku knihy se zamilovanou tématikou nebo je naopak přinést. KnihoBudka má k této příležitosti tematický nový polep a zájemci o romantickou literaturu ji určitě nepřehlédnou.

„KnihoBudka byla do BB Centra umístěna v srpnu loňského roku a setkala se s obrovským úspěchem, což nás velmi těší. Velký zájem o knihy nás inspiroval k nápadu tematicky ji zapojit do některého z významných dnů v roce,“ říká Kristýna Samková, vedoucí marketingu PASSERINVEST GROUP. „Den svatého Valentýna jsme tak protáhli na celý únor a samozřejmě budeme rádi, když si stávající knihy najdou své čtenáře a naopak do knihobudky nové knihy přibudou. Takový je princip knihovny,“ dodává.

Pravidla používání KnihoBudky zůstávají stejná. Čtenáři si mohou bezplatně vypůjčit a odnést jakoukoliv knihu dle vlastního výběru. Pro vypůjčení není stanovena žádná výpůjční lhůta, vrátit titul je možné kdykoliv. Dotyčný má tedy možnost přečíst si knihu v klidu a nemusí se obávat pokuty za pozdní vrácení. A pokud čtenáři chtějí, mohou naopak KnihoBudku obohatit o výtisk z vlastní knihovny a podělit se tak o něj s ostatními nadšenými čtenáři.

BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice. Není to však jen administrativní centrum – BB Centrum je i multifunkčním komplexem s veškerou občanskou vybaveností. Nabízí možnost bydlení i pracovní příležitosti, relaxaci, vzdělání, ale
i kulturní vyžití. Na začátku letošního února byly posíleny autobusové linky BB1 a BB2 spojující BB Centrum se stanicí metra Budějovická o dva nové elektrobusy. Jedná se o první elektrobusy nasazené do ostrého provozu pražské hromadné dopravy, které mohou návštěvníci BB Centra navíc využívat zcela bezplatně.

Novinky a aktuální informace o dění v BB Centru naleznete na http://www.facebook.com/BBCentrum.
Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru