dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražský život

Zaměstnanci letos žádají o finanční podporu převyšující částku 11 milionů korun

Každý zaměstnanec skupiny Veolia se může jednou za rok na jaře ucházet o finančni podporu (grant) ve prospěch projektu, který má veřejně prospěšný charakter a na jehož realizaci se podílí ve volném čase, po práci nebo během dovolené, z vlastního rozhodnutí a většinou dlouhodobě jako dobrovolník.

Od 22. března do 24. dubna měli zaměstnanci skupiny Veolia možnost prostřednictvím programu MiNiGRANTY VEOLIA zažádat o finanční podporu, a to až do výše 50 tisíc korun, pro svůj veřejně prospěšný projekt, na kterém se jako dobrovolníci ve svém volném čase podílejí.

Během 34 dní přijal Nadační fond Veolia 287 žádostí, v kterých zaměstnanci žádají o finanční podporu převyšující částku 11 milionů korun. Doručené žádosti byly předány k posouzení hodnotícím komisím jednotlivých společností Veolia.

Jak letošní rok programu MiNiGRANTY VEOLIA dopadne, které projekty a v jaké výši budou podpořeny, bude známo začátkem června.

V letech 2008 až 2015 Nadační fond Veolia v rámci programu přispěl na realizaci 883 projektů prospívajících prostředí a komunitě částkou přes 22 milionů korun.

Kde MiNiGRANTY pomáhají se podívejte zde.


Další články
Nahoru