dnes
Sobota - oblacno
2°C
zítra
Neděle - skorojasno
1°C
pozítří
Pondělí - jasno
0°C
Zaměstnanci dopravního podniku se mohou těšit na leden, dostanou 20 milionů korun
Ilustrační foto: archiv

Zaměstnanci dopravního podniku se mohou těšit na leden, dostanou 20 milionů korun

Představenstvo pražského (DPP) včera na svém mimořádném zasedání rozhodlo o vyplacení mimořádné odměny pro své zaměstnance v souhrnné výši 20 milionů korun. Zaměstnanci se na ocenění za celoroční práci mohou těšit ve svých lednových výplatách.

„Představenstvo DPP na svém zasedání schválilo vyplacení mimořádné odměny všem zaměstnancům, jako například řidičům MHD, dispečerům, traťovým dělníkům nebo výpravčím,“ uvedl nový generální ředitel DPP Petr Witowski.

Největší městské firmě v zemi se daří každoročně zvyšovat počty svých zaměstnanců. Nyní jich má zhruba 11 000. Zatímco v roce 2016 získal DPP za celý rok 353 řidičů, v roce 2017 celkem 470, od ledna do listopadu letošního roku to bylo již 543 řidičů.


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

17. ledna 2019 ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Další články
Nahoru