Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zákazník bez respirátoru nedostal chleba, prodavačku proto ztrestal ránou pěstí
Na místě zasahovala hlídka městské policie. Foto: Jan Puci

Zákazník bez respirátoru nedostal chleba, prodavačku proto ztrestal ránou pěstí

Nedali mu chleba a požadovali nasazený respirátor. Tak prodavačku udeřil pěstí do obličeje. O tomto nevšedním případu dnes informovala Městská policie hl. m. Prahy.

Během pátečního odpoledne zastavila v nuselské ulici V Horkách autohlídku městské policie máváním a voláním žena, která výlohou viděla, jak prodavačku cukrárny napadl muž v černé bundě.

Popsala jeho podobu s tím, že právě stojí u nedaleké prodejny. „Hlídka ihned vyrazila na uvedené místo, muže zastavila a vyzvala k setrvání na místě. Jeden ze strážníků s ním zůstal u služebního vozidla, druhý běžel do cukrárny,“ uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Společně s oznamovatelkou poskytli napadené ženě první pomoc. Byla silně rozrušená, stěžovala si na bolest hlavy a ve tváři měla podlitinu od úderu pěstí.

Před příjezdem Policie ČR šestapadesátiletý muž sdělil důvod útoku – nedostal chleba a obsluha po něm požadovala respirátor.

„Ženu si převzali do péče záchranáři, útočníka šetří státní policie,“ dodala Seifertová.


Autor: Jan Puci

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru