dnes
Sobota - polojasno
15°C
zítra
Neděle - zatazeno
13°C
pozítří
Pondělí - jasno
15°C
Zákaznická centra innogy jsou v Praze dvě, nabízí sjednání výhodných služeb šitých na míru
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Zákaznické centrum innogy na Proseku. Foto: archiv

Zákaznická centra innogy jsou v Praze dvě, nabízí sjednání výhodných služeb šitých na míru

V zákaznických centrech energetické skupiny innogy si lidé pohodlně vyřídí veškeré záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. A k tomu si mohou zároveň vybrat ještě další výhodné služby šité přímo na míru.

V Praze se takováto centra nacházejí dvě – v NC Eden ve Vršovicích (U Slavie 1527) a dále pak na Proseku (Prosecká 855).

Zákazníci se mohou obrátit na vždy ochotný personál ohledně:

  • žádosti o připojení k distribuční soustavě
  • uzavření smlouvy o sdružených službách dodávky
  • přepisu odběrných míst
  • veškerých změn ve stávajících smlouvách (úpravy záloh, platebních podmínek, fakturačních adres, kontaktních údajů apod.)
  • odečtů pro fakturaci nebo změně ceny
  • reklamací a stížností
eden-2-nahled

Interiér zákaznického centra innogy v NC Eden

Ale to není rozhodně všechno. Pro všechny zájemce je zde připravena unikátní a oblíbená služba pronájmu LED žárovek za velmi výhodných podmínek a nově i pronájem bezpečných detektorů kouře a oxidu uhelnatého.

Bez problémů tady lze rovněž získat předplacenou kartu innogy Mobil nebo uzavřít chytré pojištění domácnosti. Nejlepší bude vyrazit do zákaznického centra innogy osobně.

Zákaznické centrum Eden -http://www.innogy.cz/kontakty/zakaznicka-centra/?center=170

Zákaznické centrum Prosek – http://www.innogy.cz/kontakty/zakaznicka-centra/?center=28


Operní diva, překladatel Shakespeara a dětský hematolog se sešli v projektu Kořeny osobností

Dnes v 07:02

Operní pěvkyně a herečka Soňa Červená, profesor anglické literatury a překladatel Martin Hilský a zakladatel československé dětské hematologie prof. MUDr. Otto Hrodek, DrSc., rozšířili řady významných Čechů zapojených do projektu Kořeny osobností, který spojuje přední české a světové osobnosti se...

Děti se zúčastnily rozloučení Radka Štěpánka s kariérou. Osm z nich si s ním zahrálo

Včera v 19:26

Jedna z největších legend českého tenisu, Radek Štěpánek, se 18. října rozloučil s aktivní tenisovou kariérou při velkolepé akci v pražské O2 aréně. Hlavní město tuto akci podpořilo a umožnilo navíc sto čtyřiceti dětem ze škol a dětského domova zřizovaných Prahou se jí zúčastnit. Osm z nich, právě...

Praha podpořila vojenskou přehlídku k 100. výročí vzniku ČSR

Včera v 07:57

Jedním z vrcholů oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu bude slavnostní vojenská přehlídka. Uskuteční se v neděli 28. října na Evropské třídě a podpoří ji rovněž hlavní město Praha. A to nejen účastí jeho bezpečnostních a záchranných složek, ale i finančním zajištěním...

Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

18. října 2018 v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

18. října 2018 v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Další články
Nahoru