Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Žák do školy na Černém Mostě přinesl zbraň

V pondělí hodinu po poledni pracovnice ZŠ Bratří Venclíků v Praze 14 na Černém Mostě kontaktovala tísňovou linku 158, že jeden žák má u sebe střelnou zbraň. Na místo vyrazilo několik policejních hlídek. Nakonec se ukázalo, že jeden žák se ostatním chlubil na toaletách airsoftovou pistolí Glock 18c. Měl ji schovanou v ledvince. Vyhrožoval, že kdo ho prozradí, dostane „nakládačku“. Jeden ze žáků to však řekl učitelce, která zalarmovala policii. „Případ je prověřován pro podezření ze spáchání trestného činu vydírání. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o mladistvé, nelze poskytovat podrobnější informace,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

 

 

 

 


Autor: red

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Při napadení v autoservisu v Řepích zemřel muž

19. dubna 2024 v 08:08

Pražští policisté ve čtvrtek odpoledne zasahovali u případu napadení v autoservisu v Řepích. Zemřel tam muž, dalšího policie zadržela.

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Další články
Nahoru