dnes
Sobota - prehanky-dest
22°C
zítra
Neděle - skorojasno
22°C
pozítří
Pondělí - prehanky-dest
23°C
Zpravodajství

Zajímavé přednášky a semináře nabídne Astrovíkend

Pokud vás zajímají karty, horoskopy, výklad z ruky nebo automatická kresba, nenechejte ujít Esoterický festival Astrovíkend na Výstavišti v Holešovicích. Setkání mezi nebem a zemí, které se koná v sobotu a v neděli 18. a 19. února, přinese navíc řadu zajímavých přednášek a seminářů.

Jak zatočit se svým životem poradí karmalog a kartářka Marcela Němcová, Stanley Bradley připravil přednášku Jak se stát úspěšným, Martina Boháčová pokřtí knihu společně s Martinou Slámovou, Alenkou Pastelkou a Janou Skálovou.

Astrovíkend, Výstaviště Holešovice, Křižíkův pavilon C (u fontány), 18. února 10.00 – 18.00 hodin, 19. února 10.00 – 17.00 hodin. Vstupné 70,– Kč, ZTP 40,– na celý den, vstupné na přednášky 25, 50, 80 a 100 korun.


Zvířecí útulky v Troji a Dolních Měcholupech dočkají nového vybavení

Dnes v 15:07

Na modernizaci a nákup nového potřebného vybavení útulků pro opuštěná zvířata, které provozuje pražská městská policie, budou využity finanční dary a dědictví uložené ve speciálním fondu. Po necelých dvou letech se v tomto fondu sešlo přes 1 800 tisíc korun od...

Botič 2019 a Rokytka 2019. Cvičení prověřila připravenost Prahy na povodně

Dnes v 07:21

Jako správci malých vodních toků na území hlavního města zorganizovaly Lesy hl. m. Prahy v polovině května dvě povodňová cvičení. Během nich se prověřovala připravenost obcí a dalších odpovědných subjektů na povodně, které by mohly nastat na vodních tocích Botič a...

Další články
Nahoru