dnes
Sobota - skorojasno
1°C
zítra
Neděle - jasno
0°C
pozítří
Pondělí - jasno
0°C
Zpravodajství

Zajímavé přednášky a semináře nabídne Astrovíkend

Pokud vás zajímají karty, horoskopy, výklad z ruky nebo automatická kresba, nenechejte ujít Esoterický festival Astrovíkend na Výstavišti v Holešovicích. Setkání mezi nebem a zemí, které se koná v sobotu a v neděli 18. a 19. února, přinese navíc řadu zajímavých přednášek a seminářů.

Jak zatočit se svým životem poradí karmalog a kartářka Marcela Němcová, Stanley Bradley připravil přednášku Jak se stát úspěšným, Martina Boháčová pokřtí knihu společně s Martinou Slámovou, Alenkou Pastelkou a Janou Skálovou.

Astrovíkend, Výstaviště Holešovice, Křižíkův pavilon C (u fontány), 18. února 10.00 – 18.00 hodin, 19. února 10.00 – 17.00 hodin. Vstupné 70,– Kč, ZTP 40,– na celý den, vstupné na přednášky 25, 50, 80 a 100 korun.


Stav muže, který se zapálil v centru, je vážný

Dnes v 18:08

Stav muže, který se v pátek odpoledne zapálil na Václavském náměstí v Praze, je i nadále vážný. Je stále na jednotce intenzivní péče na klinice popáleninové medicíny v umělém spánku. ČTK to řekla mluvčí Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Jana Roubalová.

Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

17. ledna 2019 ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Další články
Nahoru