Dnes Úterý - zatazeno 0°C
Zítra Středa - zatazeno 4°C
Úterý 23. 4. 2024
Svátek má Vojtěch
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Zájem Ukrajinců o pražské asistenční centrum pomoci dál klesá

Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině, které funguje v Kongresovém centru Praha, odbavilo v pátek 1153 lidí, kteří do Česka uprchli před ruskou invazí. Je to o skoro tisíc méně než o týden dříve i méně než v předchozích dnech, zájem postupně klesá. Pražští hasiči o tom informovali na twitteru.

Ubytování byli v pátek zajištěno pro 138 uprchlíků, z toho 52 v režimu nouzového přístřeší. K odbavení do jiných krajů bylo autobusy převezeno 107 osob. Celkem bylo v pražském asistenčním centru od začátku války na Ukrajině odbaveno 56627 lidí, informovali hasiči.


Autor: red

Byla vyhlášena studentská literární soutěž v angličtině k výročí Listopadu

Dnes v 18:02

Studenti středních a vysokých škol v Česku a na Slovensku se mohou zúčastnit nové literární soutěže. V eseji, reportáži nebo povídce na téma spojené s odkazem Sametové revoluce, od níž letos uplyne 35 let, mohou své práce v angličtině posílat do 30. června. Výsledky plánuje Anglo-americká vysoká...

Škola a školka hledají školníka

21. dubna 2024 v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

21. dubna 2024 v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Další články
Nahoru