dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Sobota - jasno
3°C
Pražský sport

Zahrajte si fotbal. O putovní pohár a ceny

Fotbalový turnaj Žižkap, pro pětičlenné týmy ve věku od 6–21 let, se koná 24. září od 14 do 18 hodin na hřišti U Rajské zahrady 1 v Praze 3.

Akce je zdarma, týmy 4+1 (chlapci/dívky) se mohou registrovat na e-mailu husitskecentrum@centrum.cz nebo na telefonu 721853350 do čtvrtka 17. září, účastníci by měli mít obuv s hladkou podrážkou bez špuntů. Hraje se o putovní pohár a další ceny.

Doprovodný program zajišťují rappeři Jebo a Dave a DJ Hairy, k dispozici bude též tvořivý workshop a bubble show.

Turnaj pořádá Nízkoprahový klub Husita v rámci Týdne nízkoprahových klubů České asociace streetwork, akce je finančně podpořena městskou částí Praha 3.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru