dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Zahrajte si fotbal na prestižním mezinárodním turnaji v malé kopané Praga Cup
Ilustrační foto: sxc.hu

Zahrajte si fotbal na prestižním mezinárodním turnaji v malé kopané Praga Cup

Prestižní mezinárodní turnaj v malé kopané se uskuteční 21. června na hřišti AFK v Milovicích, 30 kilometrů od Prahy. Registrace je ještě otevřená.

Turnaje se zúčastní 24 týmů, které budou rozděleny do čtyř skupin po šesti týmech. Hrát se bude na čtyřech hřištích, takže týmy nebudou muset na jednotlivá utkání dlouho čekat.

letnipraga-cup-nahled Přihlášeny jsou i celky ze Slovenska. Hraje se systémem 5+1. Do pavouka play-off postupují z každé skupiny čtyři nejlepší týmy. Každý tým odehraje minimálně pět utkání, nejlepší dokonce devět.

Oceněny budou první 4 týmy + nejlepší hráč, střelec, brankář a tipař turnaje. Výhry jsou připraveny v hodnotě 40 000 korun. Vítěz turnaje si odveze sadu dresů, putovní pohár, medaile, alkohol, sportovní vybavení, deset poukazů na večeři a další ceny.

Restaurace je přímo na hřišti, grilování je zajištěno. Pizzerie je čtvrt kilometru od hřiště. „Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let. Registrovat svůj tým můžete na www.pragacup.cz,“ zvou na sportovní akci organizátoři.

turnaj-fotbal-milovice-nahled


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru