dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Dětská Praha

Zaházejte si houbou, zmalujte školníka. Vysvědčení naruby

Předprázdninová akce pro všechny děti i rodiče od 13 do 19 hodin v areálu Vltavanů 229, v Praze 4 – Braníku se koná 30. června

Přijďte si pro „lepší“ vysvědčení a užijte si spoustu zábavných her a trochu zlobivých soutěží o cenya dárky skutečně pro všechny v celém areálu.

Kreativní dílny Hobby centra 4, výroba prostě nutných věcí a potřeb pro děti a jejich skvělé letošní prázdniny. Zaházejte si houbou, zmalujte školníka, zahrajte si golf, poznejte zvěře řev i třeba v Africe a hlavně si nezapomeňte zapsat za uši: přezů(f)ky s sebou!

Po skončení soutěží a vylosování výherců živá hudba na otevřené terase restaurace Vltavanů. Pravá řecká kapela, světové gastronomické speciality a spousta atrakcí lanového parku u Vltavy.

Vstup i soutěže jsou zdarma. Vltavanů 229, Praha 4.

vltavanu-plakat-nahled


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Praha 10 chce, aby děti četly. Přispěje jim na nákup knih

2. října 2017 v 08:32

Každému dítěti, které má trvalé bydliště v Praze 10 a které se narodilo mezi 1. 1. 2002 a 30. 9. 2009, na začátku nového školního roku radnice přispěje v rámci aplikace Aktivní město na nákup knih částkou 500 korun.

Branný den Na Františku

24. září 2017 v 08:39

Branná výchova se vrací do škol. Předmět ztratil svůj ideologický nádech, obsah zůstal a přizpůsobil se současným trendům vzdělávání.

Další články
Nahoru