dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Záhadný pád v tramvaji číslo 11, dívka si zranila páteř. Pomůžete objasnit, jak to bylo?
Tramvaj číslo 11. Ilustrační foto: Juan de Vojníkov / Wikimedia Commons

Záhadný pád v tramvaji číslo 11, dívka si zranila páteř. Pomůžete objasnit, jak to bylo?

Od druhé poloviny listopadu prošetřují „nehodáři“ událost, při které se v tramvaji těžce zranila dívka. Níže popsaná událost se odehrála již dvacátého listopadu. Policistům byla ale oznámena až o sedm dní později.

Dvacetiletá dívka cestovala 20. listopadu kolem třinácté hodiny tramvají číslo 11. „Mezi zastávkami Vinohradská tržnice a Flora došlo z blíže nezjištěných příčin k jejímu pádu. Při tom si dívka způsobila zranění páteře, se kterým byla převezena do nemocnice,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Policisté oddělení dopravních nehod momentálně zjišťují, co bylo příčinou dívčina pádu a ve které tramvajové soupravě k události došlo. Z tohoto důvodu se obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

„Prosíme každého, kdo byl popsané události přítomen a zná konkrétní okolnosti, aby se policistům přihlásil, nebo jim předal důležité indicie cestou linky 158,“ dodal mluvčí Tomáš Hulan.

V létě došlo v tramvaji číslo 11 také ke zranění. Jeho příčina však byla známa. Více o případu čtěte ZDE.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru