dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražské krimi

Záhadná smrt v tramvaji: Svědkova výpověď nepomohla, vrah je stále na svobodě

Pátrání po vrahovi, která zastřelil loni v únoru v tramvaji číslo 17 seniorku, stále pokračuje. Svědek, po kterém se dlouho pátralo, bohužel nepomohl. „Kriminalisté muže kontaktovali a to díky poznatku, který přišel od jednoho z diváků na základě zveřejnění v médiích. Tento svědek byl vyslechnut, ale jeho výpověď nepřinesla v případu žádný posun,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Detektivové prvního oddělení podle něj stále usilovně pracují na dopadení pachatele vraždy z tramvaje linky číslo 17. Do této doby provedli celou řadu úkonů, nicméně pachatele zatím nedopadli.

Připomeňme si zatím neobjasněnou vraždu. Podle policejních informací žena nastupovala ve čtvrtek okolo 9:55 do tramvaje číslo 17 na Palackého náměstí a jela na konečnou zastávku Levského v Modřanech.

Odtud tramvaj ve směru do centra vyjela v 10:24 a žena byla objevena ve druhém voze tramvajové soupravy v zastávce U Libušského potoka v Modřanech.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru