dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Záhada mrtvé cestující v tramvaji: asi ji někdo zavraždil
Tramvaj číslo 17 v modřanské ulici Generála Šišky. Mrtvá žena byla nalezena ve starší soupravě T3. Ilustrační foto: Kevin.B / Wikimedia Commons

Záhada mrtvé cestující v tramvaji: asi ji někdo zavraždil

Žena, která byla včera dopoledne objevena v druhém voze tramvajové soupravy číslo 17 v zastávce U Libušského potoka v pražských Modřanech,  zemřela vlivem cizího zavinění. Zjistilo se to při soudní pitvě.

Ještě během čtvrtečního večera kriminalisté vypátrali totožnost mrtvé a zjistili, že se jedná o čtyřiašedesátiletou ženu z Prahy. Během pátečního dopoledne detektivové na základě výsledků pitvy a dalších informací zjistili, že žena zemřela vlivem cizího zavinění, a proto si celý případ převzali kriminalisté 1. oddělení Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy.

„Touto cestou žádáme veřejnost a případné svědky, kteří viděli ženu nastupovat do tramvaje číslo 17 na Palackého náměstí, a to ve čtvrtek 13. února okolo 9:55 hodin, aby se neprodleně obrátili na linku 158. Zároveň prosíme, aby se ozvali i ti, kteří ženu viděli nebo s ní cestovali v uvedené soupravě na trase od Palackého náměstí přes Podolskou vodárnu, Nádraží Modřany až na konečnou zastávku tramvají Levského,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Policisté také přivítají svědectví cestujících, kteří zmiňovanou tramvají jeli v opačném směru z konečné Levského v 10:24 hodin – směrem do centra. Podstatné je svědectví i od cestujících, kteří uvedenou tramvají jeli, ale nemuseli si ničeho podezřelého všimnout. Důležité je totiž zmapovat poslední hodiny života mrtvé cestující.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru