dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Zadržena trojice vykradačů aut

Dnes hodinu po půlnoci bylo na linku tísňového volání „156“ oznámeno, že v Donské ulici bylo vykradeno vozidlo a tři podezřelé osoby odcházejí směrem k ulici Košická.

Na místo byly ihned vyslány autohlídky strážníků z Prahy 10. V křižovatce ulic Košická a Krymská hlídka spatřila tři podezřelé osoby, které vyzvala: „Jménem zákona stůjte, městská policie!“. Tyto osoby výzvy ihned uposlechly.

Po kontrole totožnosti byl na místo dovezen oznamovatel, který potvrdil, že se jedná o tytéž osoby, které viděl z okna svého bytu. Dále uvedl, že trojici pozoroval z okna, když kouřil.

Když ulicí projíždělo vozidlo, jeden z mužů zakřičel na ženu, která se nacházela v zaparkovaném vozidle, ať ho rychle opustí. To se mu zdálo podezřelé, proto ihned volal na linku městské policie.

Pro podezření za spáchání trestného činu strážníci dva muže a jednu ženu omezili na osobní svobodě a předali hlídce Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru