dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - zatazeno
9°C
Zacvičte si zdarma: Fitness centra pořádají "dny otevřených dveří"
Mozky na rukách a pekáč buchet na břiše k tomu. Foto: freeimages

Zacvičte si zdarma: Fitness centra pořádají "dny otevřených dveří"

Nevíte, kam budete během letošní zimy chodit cvičit?  Potom právě pro vás jsou zde Dny fitness s Česko se hýbe, 4. ročník největšího fitness projektu, který se uskuteční ve dnech 25. až 27. září.

Od čtvrtka do soboty budete mít v rámci „dnů otevřených dveří“ příležitost zdarma si prohlédnout prostředí a především vyzkoušet služby, cvičební hodiny v  akreditovaných fitness centrech.

Vedle vstupů do posilovny a na skupinové lekce řada sportovišť připravila doprovodný program v podobě měření tlaku, podkožního tuku, poradenství trenérů, výživových specialistů, kosmetické služby a různých ochutnávek.

Zde najdete seznam fitness center, zapojených do Dnů fitness.

Novinkou v letošním ročníku je pilotní projekt Dětský den fitness, určený pro představení pohybových aktivit pro děti ve věku od dvou do patnácti let. Seznam sportovišť zapojených do akce Dětský den fitness, je zde.


Tato nemoc si nevybírá: Je často spojená se studem, zranitelností, pochybnostmi o sobě a negativními myšlenkami. Snadno se tak může stát, že člověk začne nenávidět své tělo jako zdroj depresí a překážku, která mu zabraňuje žít spokojeným životem

16. ledna 2018 ve 14:01

Různým stupněm onemocní téměř každý druhý člověk starší padesáti let, většina lidí ale vůbec neví, že touto nemocí trpí. Podle Tomanové se dá rozvoji předcházet

29. prosince 2017 v 18:46

Primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí Michaela Tomanová formou otázek a odpovědí bolest nohou u dětí, bezpečné lyžování u lidí nad 65 let a jak předcházet osteoporóze, která hrozí každému druhému člověku staršímu padesáti let.

Další články
Nahoru