Dnes Středa - skorojasno 31°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 33°C
Středa 17. 8. 2022
Svátek má Petra
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Doprava

Začíná další etapa rekonstrukce Křesomyslovy ulice

Technická správa komunikací (TSK) naváže na stavební práce, které probíhaly v ulicích Na Slupi, Jaromírova a Křesomyslova, a začne od pondělí 7. června 2021 s další etapou celkové rekonstrukce Křesomyslovy ulice, v úseku od podjezdu Českých drah k ulici Bělehradská. Práce potrvají do 24. listopadu.

Dopravní omezení:
Uzavírka vždy jednoho směru dle etap:
1. etapa – 7. 6. – 22. 8. 2021
Rekonstrukce severní části vozovky a chodníku včetně realizace nové opěrné zdi a přeložky trakčních stožárů tramvajového tělesa, úprava světelného signalizačního zařízení a dále práce v koordinaci s dalšími investory.

Pro automobilovou dopravu bude směr do centra uzavřen a objízdná trasa bude vedena po Bělehradské a dále směr do centra nebo ulicí Fričova a zpět.

2. etapa – 23. 8. – 24. 11. 2021
Rekonstrukce jižní části vozovky a chodníků včetně realizace nové opěrné zdi a přeložky trakčních stožárů tramvajového tělesa, koordinační kabel světelného signalizačního zařízení a dále práce v koordinaci s dalšími investory.

Pro automobilovou dopravu bude směr z centra uzavřen a objízdná trasa bude vedena do ulice Fričova a dále po Bělehradské směr z centra.Autor: TZ, red

Petržílkova je dočasně uzavřena

11. srpna 2022 v 09:07

V rámci probíhající rekonstrukce lávky Petržílkova je celá ulice do 23. srpna uzavřena. Objízdná trasa vede ulicí V Hůrkách.

Vodítkem přivázal fenku k sedačce auta

28. července 2022 v 09:26

Když procházel mladý pár ulicí po Dvořákově nábřeží, všiml si na zadním platě kufru ležícího psa. Auto stálo na přímém slunci, venkovní teplota se blížila k 30 stupňům, všechna okna byla zavřená, proto zhruba po 15 minutách muž kontaktoval tísňovou linku...

Rekonstrukce křižovatky Poděbradská – Průmyslová – Kbelská začne 1. srpna

28. července 2022 v 07:04

Technická správa komunikací (TSK) zahájí v pondělí 1. srpna rozsáhlou rekonstrukci křižovatky Poděbradská – Průmyslová – Kbelská, díky které dojde ke zvýšení kapacity a bezpečnosti chodců i dopravy.

Na další části Strakonické vznikne nový jízdní pruh pro hromadnou dopravu a IZS

25. července 2022 v 10:14

Technická správa komunikací (TSK) zahájí ve středu 27. července další etapu rozšíření Strakonické v úseku od nadjezdu mimoúrovňové křižovatky Mezichuchelské ulice po autobusovou zastávku Malá Chuchle.

Další články
Nahoru