dnes
Úterý - oblacno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražské krimi

Záchvat v metru: Pěsti, kopy, pouta, škubání, mdloby, omluvy

Šestnáctiletý mladík napadl revizory, posléze i strážníky. Ti mu potom pomohli, když prodělal epileptický záchvat. Mladík se za své chování revizorům i strážníkům omluvil. 

Na pomoc do stanice metra Náměstí Republiky si strážníky městské policie přivolali v úterý revizoři dopravního podniku, kteří měli problém s agresivním mladíkem. Ten měl několikrát udeřit jednoho z revizorů pěstí do hrudníku.

Když přijeli na místo strážníci, jeho agresivita se obrátila proti nim. Z tohoto důvodu mu byla nasazena služební pouta. Přesto se mladík dál pokoušel napadnout členy hlídky kopanci. Najednou začal lapat po dechu a požádal o sundání pout s tím, že už bude v klidu. Jako důvod uvedl, že je epileptik a má strach, aby nedostal záchvat.

Ve chvíli, kdy chtěli revizoři mladíkovi konečně zkontrolovat platnou jízdenku, požádal hlídku městské policie o přivolání záchranné služby s tím, že mu není dobře. Poté se začal strážníkům i revizorům omlouvat za své chování.

Prý vůbec netuší, proč tak agresivně reagoval na výzvu revizora. Při rozhovoru sebou začal škubat a upadal do mdlob. Ti ho proto položili na záda a snažili se ho udržet tak, aby si neublížil a nezapadl mu jazyk. Podle pokynů operátora záchranné služby ho pak přivedli zpět k vědomí. Následně si ho do své péče převzali záchranáři. Vzhledem k tomu, že se mladík všem za své chování několikrát omluvil, strážníci celou situaci vyřešili pouze domluvou.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru