dnes
Úterý - obcasny-dest
13°C
zítra
Středa - obcasny-dest
14°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
16°C
Pražská politika

Záchranáři budou využívat další základny pražských hasičů

Záchranka v metropoli bude jako svá výjezdní místa využívat další stávající i nově plánované základny hasičů. Příslušný tisk s koncepcí rozvoje výjezdových základen pražských zdravotnických záchranářů včera schválili pražští radní.

Tento druh spolupráce mezi hasiči a zdravotníky se již osvědčil v případě tří základen, které společně využívají. Jde o základny na Heyrovského náměstí, v Jinonicích a Krči. Nyní k nim přibyde dalších pět základen, V Praze 2 v Sokolské ulici, V Praze 7 v Argentinské ulici, v Praze 10 v Průběžné ulici, v Modřanech a v Radotíně.

Umístění výjezdových základen na stanicích hasičského sboru má tradici a vzhledem k demografickým parametrům daných oblastí, vztahem k dopravní infrastruktuře a ekonomickému zajištění provozních nákladů je podle magistrátu výhodné. Společná součinnost se týká především závažných nehod.


TOP 09 v Praze 10 poskytla volební plochy kampani Díky mami, díky tati

20. října 2018 v 08:08

TOP 09 v Praze 10 se rozhodla, že plochy, které si pronajala před komunálními volbami, přenechá Klubu K2. Na billboardech i světelných poutačích u metra tak bude k vidění kampaň „Díky mami, díky tati“.

Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

Další články
Nahoru