Dnes Úterý - jasno 14°C
Zítra Středa - jasno 11°C
Úterý 30. 5. 2023
Svátek má Ferdinand
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zpravodajství

Zachovat pobočku v Opatovické ulici v Praze 11 Česká pošta odmítla

Zástupci České pošty v pátek na společném jednání odmítli návrh vedení radnice Prahy 11, aby pošta zachovala svou pobočku v Opatovické ulici na Jižním Městě. ČTK to po schůzce sdělila starostka Prahy 11 Šárka Zdeňková (HPP11), podle níž pošta vychází při výběru rušených poboček ze špatných předpokladů.

Pošta chce od července kvůli úsporám zrušit v celé zemi 300 poboček. V Praze 11 by to znamenalo konec dvou ze čtyř. „Přestože jsme přednesli veškeré relevantní argumenty pro zachování potřebné pobočky Opatovská, bylo nám řečeno, že proces rušení je nevratný," uvedla Zdeňková.

Kromě seniorů, kteří na poštu v Opatovské chodí, pak podle ní hrozí problémy také v budoucnu, kdy má vzrůst počet obyvatel na Jižním Městě.


Autor: ČTK, red

Praha 1 pokračuje v dopravně-bezpečnostních akcích

Dnes ve 23:11

Minulý týden ve čtvrtek se uskutečnila v pořadí již čtvrtá dopravně-bezpečnostní akce a tentokrát se městští strážníci a představitelé radnice Vojtěch Ryvola(ANO) a Giancarlo Lamberti (TOP 09) zaměřili na neukázněné řidiče v ulicích Perlová a Rytířská, do kterých platí zákaz vjezdu s výjimkou...

Praha 1: Volná pracovní místa v Oddělení sociální péče a služeb

Dnes ve 22:27

Praha 1 hledá Sociálního pracovníka/ci na Oddělení sociální péče a služeb odboru sociálních věcí a zdravotnictví.

Pěstounské rodiny představí Dny pěstounství

Dnes v 16:10

Hlavní město zve na další ročník osvětové akce zaměřené na náhradní rodinnou péči, Dny pěstounství. Lidé se mohou od 1. do 20. června přijít dozvědět více o pěstounské péči a výchově dětí. Akce je určena nejen pěstounům a zájemcům o pěstounství, ale i široké...

Další články
Nahoru