Dnes Neděle - zatazeno 9°C
Zítra Pondělí - polojasno 4°C
Neděle 2. 4. 2023
Svátek má Erika
Velikonoce
Tipy na pražské velikonoční akce pro děti i dospělé
Pražský životPro děti

Začátek školního roku zpestří školákům i rodičům rodinný den v Galerii Butovice

4. 9. 2021
Praha 13, Butovice
Zpříjemnit konec prázdnin a návrat do školních lavic a do kanceláří plánuje Obchodní centrum Galerie Butovice. Na první zářijovou sobotu připravilo centrum ve svých vnitřních i vnějších prostorách pestrý program, ve kterém si na své přijde celá rodina. Děti si užijí soutěže, hudební program, sportování s olympijským veslařem Lukášem Helešicem a přijde i kouzelník.

Zatímco se děti baví, rodiče mohou využít nabídky výhodného nakupování a služeb, zúčastnit se soutěží o hodnotné ceny od obchodů i služeb v Galerie Butovice. Kromě zábavy má akce také charitativní rozměr: za každého návštěvníka, který 4. září zavítá do Galerie Butovice, daruje obchodní centrum 2 koruny na pomoc dětským onkologickým pacientům v Nemocnici Motol. Akce i vstup na aktivity je zdarma.

Celodenní program bude první zářijovou sobotu probíhat od 11 do 19 hodin v Galerii Butovice i v jejím okolí.

Školáky pobaví divadlo, poučí policisté a zasportují si s olympionikem
Dětskou částí programu bude provádět jako moderátor oblíbený kouzelník a bavič Pan Kravata. Záplavu dětských písniček a skvělých melodií slibuje koncert Zvěřinec a zábavu pak interaktivní loutková pohádka Lakomá Barka od Divadlo Kaká. S příchodem školního roku budeme myslet i na bezpečnost dětí nejen při jejich cestách za vědomostmi a poznáním. Na parkovišti před Galerií Butovice to rozbalí Policie ČR a poradí dětem, jak se postarat o své osobní bezpečí, školáci otestují znalosti v dopravním kvízu a odnesou si i drobné dárky. Na veslařském workshopu si budou moci malí i velcí vyzkoušet jednu z olympijských disciplín, a to pod vedením veslařské legendy – Lukáše Helešice. Nejrůznější pohybové i tvůrčí aktivity připraví pro návštěvníky tým z Domu dětí a mládeže Stodůlky.
 

Vyhrajte v soutěžích nový outfit do školy i do kanceláře
Na venkovní část programu v okolí Galerie Butovice navážou i zvýhodněné akce a soutěže o dárky od obchodů a služeb přímo v tomto obchodním centru. Zvlášť nyní na začátku školního roku se bude jistě hodit sleva na dětské brýle v optice Sport and Style Optic, sleva na nákup bot a tašek v obchodě CCC nebo volný vstup do obrovského zábavního parku pro děti Superland. Dokonalou vizáž svého školáka – fešáka mohou rodiče završit perfektním účesem v dětském kadeřnictví Funny Sassy. Zasportovat si a dostat se zpátky do formy po dovolené mohou dospělí ve fitness FormFactory a naopak relax a uvolnění jim dopřeje saunové centrum Saunia. Vstup na akci i účast na aktivitách je zdarma.

Více informací na www.galerie-butovice.cz


Autor: TZ, red

Vítání jara v Praze 9

Včera ve 21:06

Rozloučení se se zimou, přivítání jara a příprava na Velikonoce v Edu Bubo Klubu v Parku Podkovářská v neděli 2. dubna od 15 hodin.

Farmářské trhy v Praze 11 začnou v pondělí

Včera v 11:13

Farmářské trhy Prahy 11 začínají v pondělí 3. dubna. Konat se budou každé pondělí a středu od 8 do 18 hodin na tradičním místě, u Komunitního centra Matky Terezy, až do středy 29. listopadu.

V šest U Kalicha

31. března 2023 v 09:07

Praha 2 připomíná narození spisovatele, novináře, autora Osudů dobrého vojáka Švejka Jaroslava Haška, od jehož narození uplyne 30. dubna 140 let. Zábavný večer věnovaný Haškovi se koná v Hostinci U Kalicha 26. dubna.

Grill fest na náplavce

30. března 2023 ve 13:40

Ze Smíchovské náplavky se v sobotu 15.dubna stane grilovací zóna. Ochutnáte grilované selátko na rožni, steaky, burgery, žebra. Na své si však přijdou i ti, kteří masu dvakrát neholdují. Na ně čeká výběr grilovaných sýrů, zeleniny nebo vegetariánských burgerů.

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 14. týden

30. března 2023 v 10:00

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Na Slunečním náměstí začnou v dubnu trhy

30. března 2023 ve 04:23

V pondělí 3. dubna začnou na Slunečním náměstí v Nových Butovicích tradiční farmářské trhy. Po zimní přestávce budou mít návštěvníci možnost trhy navštívit každé pondělí od 8 do 18 hodin.

Soutěž v angličtině pro žáky základních škol

29. března 2023 ve 13:27

Včera se v Základní škole s rozšířenou výukou jazyků Bronzová v Praze 13 konala soutěž Go ahead with english. Soutěž pro žáky základních škol se koná již od roku 2000 pod záštitou třinácté městské části. Letošního ročníku se zúčastnilo 109 žákyň a žáků ze 30 základních škol z Prahy...

V Letňanech půjdou prvňáčci k zápisu

28. března 2023 ve 14:49

Zápis do 1. ročníku základních škol pro školní rok 2023/2024 v Letňanech se bude konat v pondělí 3. dubna od 13 do 18 hodin a v úterý 4. dubna od 13 do 17 hodin.

Praha 14: Malování kraslic na farmářských trzích

28. března 2023 ve 13:18

Farmářské trhy v Praze 14 se příští týden ponesou v duchu Velikonoc.

Další články
Nahoru