dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Začaly se prodávat lístky na Kabáty. Po čertech velkej koncert se vrací na Vypich
Kapela Kabát chystá velký koncert na Vypichu. Foto: archiv

Začaly se prodávat lístky na Kabáty. Po čertech velkej koncert se vrací na Vypich

Kapela Kabát oslaví 25 let hraní ve stejné sestavě velkým koncertem 13. září 2014 v Praze na Vypichu. Hostem koncertu bude dánská rocková legenda – kapela D.A.D., která zahraje od 18:30 do 19:30, následující koncertní show Kabátu potrvá přibližně dvě hodiny. Předprodej vstupenek za ceny od 399 korun začal dnes. Většina míst je na stání, místa k sezení jsou k dispozici na tribunách.

Při realizaci „prvního“ Vypichu Kabát sám odehrál dvouhodinové vystoupení bez hostů. Pro rok 2014 je tu změna. Na Vypichu 2014 vystoupí jako „very special guest“ dánská rocková legenda, kapela D.A.D.

Proč? Jsou to v podstatě věkoví souputníci. Jejich hudba, postavení (mimochodem nejen doma) v Dánsku a vývoj mají hodně podobného s vývojem Kabátu.

Samotný koncert Kabátu by měl začít ve 20:00 hodin a měl by trvat zhruba dvě hodiny. Dánští hosté D.A.D. by měli hrát od 18:30 do 19:30. Koncert je koncipován z valné většiny na stání a jediná místa na sezení budou na tribunách, které tento prostor opticky uzavřou.

kabat-loga-koncert-2014-2-nahled Tribuny se staví i z důvodu, že ne každý vydrží a chce stát celý koncert a zároveň to funguje jako protihluková bariéra směrem do obydlené části Prahy 6.

U příležitosti pětadvacetiletého výročí kapely Kabát vychází v novém kabátě i úspěšný výběr SUMA SUMÁRUM – VÝROČNÍ EDICE 1989–2014. Je to kompletně „remástrované“ 2CD, kde původní živé nahrávky na druhém CD nahradily nahrávky studiové.


Další články
Nahoru